10 переваг навчання в Ніжинському агротехнічному інституті

1. Ніжинський агротехнічний інститут Національного університету біоресурсів і природокористування України – провідний вищий аграрний навчальний заклад Чернігівського регіону із більш ніж віковою історією, відомий своїми багатими традиціями і численними здобутками. Навчальний процес та наукові дослідження забезпечують висококваліфікований професорсько-викладацький склад – серед яких доктори наук, кандидати наук та доценти.

2. Ступенева освіта в НАТІ здійснюється за освітніми ступенями бакалавр та магістр, а дослідницькі вміння кращі випускники можуть продовжити розвивати в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, вступивши на навчання до аспірантура та докторантурі. Крім того можна паралельно отримати другу вищу освіту. В інституті функціонує кафедра військової підготовки, яка готує офіцерів запасу.

3. Під час навчання кожен охочий студент може взяти участь у програмах академічних обмінів із європейськими навчальними закладами. Інститут має міжнародні договори про співпрацю та партнерство.

4. Можливість отримати диплом європейського зразку. НАТІ надає можливість навчатися за міжнародними магістерськими програмами в університетах США, Німеччини, Японії, Росії, Польщі, Нідерландів, а по завершенню отримувати «подвійний диплом» університету-партнера.

5. Закордонні практики Щороку студенти проходять виробничі практики у фермерських господарствах за кордоном – у Німеччині, Норвегії, Щвейцарії, Данії, США, Нідерландах, Франції, Фінляндії, Австрії, Австралії, Великобританії, Польщі. Крім того, НУБіП має розвинені партнерські відносини із бізнес-структурами АПК країни і за її межами – Джон Дір Україна, Брунталлер, АМАКО, Аполло. Це створює додаткові можливості практичного навчання і стажування для студентів.

6. Навчання іноземними мовами. Студенти-магістри інституту мають змогу вивчати окремі спеціалізовані дисципліни англійською мовою. Після закінчення інституту випускники отримують відповідний сертифікат.

7. Зручне розташування студентського кампусу. Інфраструктура інституту: навчальні, лабораторні корпуси та гуртожитки, у яких навчаються і мешкають студенти, компактно розташовані у самому центрі тисячолітнього міста Ніжин та розміщені біля зеленої зони – парку імені Т.Г Шевченка. На території студентського містечка знаходяться також студентська їдальня, спортивний комплекс та стадіон.

8. Активне та цікаве студентське життя До послуг молоді – спортивні секції, творчі і мистецькі колективи, численні гуртки, клуби за інтересами, наукові спільноти. Лідерські та управлінські якості можна розвивати через самоврядування – у студентській та профспілковій організаціях інституту.

9. Спорт і оздоровлення. Стадіон, футбольний та волейбольні майданчики, а також тренажерна зала – все це для підтримки гарної фізичної форми. Регулярне проведення студентських змаганнь з різних видів спорту, де студенти інституту перемагають на всеукраїнських, європейських та світових першостях. Студенти НАТІ мають можливість відпочивати та набиратися сил у екологічно чистій зоні на власній спортивно-оздоровчій базі, що розташована на березі річки Десна.

10. Перспективи працевлаштування. Диплом НАТІ отримують професіонали своєї справи - агроінженери, енергетики,  економісти, менеджери адміністрування та транспортних перевезень. Усі вони працюють у провідних українських компаніях регіону, державних інституціях, громадських асоціаціях, вищих навчальних закладах. А найуспішніші – очолюють їх підрозділи. Проведення ярмарку вакансій, допомага оволодіти спеціальністю, пройти практичне навчання і, з рештою працевлаштуватися – саме для цього, в інституті створений відділ працевлаштування.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net