ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Основною метою проведення закупівель ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут" є забезпечення організації робочого та освітнього процесу, виконання фінансово-господарської діяльності та реалізації повноважень у сфері науки та освіти, що здійснюються Інститутутом згідно із законодавством України та Положенням про Ніжинський агротехнічний інститут.

Обсяги та номенклатура закупівель формується відповідно до річного кошторису, річного плану закупівель та змін до нього. Технічні та якісні характеристики визначаються з урахуванням оптимального співвідношення ціни та якості, загальноприйнятих норм та стандартів для предмета закупівлі, з дотриманням максимальної економії та ефективності.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі обраховується відповідно до середньоринкових цін з урахуванням наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

Інститут здійснює закупівлі товарів, послуг та робіт виключно на підставі та в межах Закону України «Про публічні закупівлі» на сайті Уповноваженого органу Prozorro.

Вся інформація про проведені в електронній системі торги зберігається в центральній базі даних і доступна на сайті, це дає можливість ознайомитися з тим, які замовники на ній діють, а також які товари та послуги і з якою вартістю вони закуповують. Як працює система детально можна ознайомитись за посиланням.

ІНФОРМАЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА ТА АНАЛІТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Інформаційний ресурс Уповноваженого органу (http://me.gov.ua)

Інформаційний ресурс, основним завданням якого є поширення інформації щодо застосування законодавства про публічні закупівлі, а також надання узагальнених відповідей рекомендаційного характеру та безоплатних консультацій.

Веб-портал Уповноваженого органу (https://prozorro.gov.ua)

Офіційний портал, на якому оприлюднюється інформація npo публічні закупівлі. На порталі можна здійснювати пошук закупівель, переглядати документи і опубліковані замовниками та учасниками під час проведення закупівлі, слідкувати за проведенням аукціону тощо.

Прозорро Інфобокс (https://infobox.prozorro.org)

Портал корисних матеріалів про публічні закупівлі, який адмініструє державне підприємстно "Прозорро" і що містить статті та відеоматеріали про електронну систему публічних закупівель, бібліотеку примірних специфікаuій та форум для обговорення питань.

Онлайн-курс Публічні закупівлі (https://prometheus.org.ua)

Безкоштовний онлайн-курс "Публічні закупівлі", який розміщено на платформі Prometheus.

Конструктор нецінових критеріїв (https://nk.prozorro.ua)

Проект передбачає створення зручного елетронного інструменту зі створення нецінових критеріїв, який буде містити конкретні параметри нецінових критеріїв для обраного переліку товарів різних категорій, що найчастіше закуповуються замовниками, та рекомендації по їх застосуванню для оцінки тендерних проnозицій.

Моніторинговий портал DOZORRO (https://dozorro.org)

Платформа, де кожен учасник системи (постачальник, замовник, контролюючий орган, громадянин) може дати зворотній зв'язок замовнику по конкретному тендеру.

Публічний модуль аналітики (http://bi.prozorro.org)

Містить інформацію про публічні закупівлі з 2015 року та надає змогу робити вибірки інформації про конкретні закупівлі, конкретного замовника, конкретного учасника, будувати графіки, таблиці, діаграми, рахувати показники тощо.

Інструменти центру вдосконалення закупівель Київської школи економіки (http://cep.kse.org.ua/dopky.html)

Інтерактивний інструмент для пошуку додаткових угод в електронній системі закупівень, який надає можливість відслідкувати всі зміни внесені до укладених договорів за останні 3 дні, місяць або рік, а також знаходити всі додатково укладенні угоди будь-якої організації за різними параметрами.

Clarity Project (https://clarity-project.info/tenders)

Волонтерський проект, що дає можливість здійснювати моніторинг та аналізувати інформацію електронної системи закупівель під різними вимірами та виявляти взаємозв'язки між учасниками торгів, індикатори ризику та здійснювати дослідження торгів.

Сайт Тексти (https://z.texty.org.ua)

Архів державних публічних закупівель з 2008 року. Містить інформацію про укладені договори з Вісника державних закупівель та веб-порталу prozzoro.gov.ua.

Сайт Антикорупційний монітор (http://acm-ua.org)

Комплексний аналітичний портал, що поєднує в собі ряд інструментів для моніторингу результатів публічних закупівель, зокрема громадська експертиза результатів державних тендерів в Україні, модуль аналітики громадської експертизи та спецпроекти.

Є-дата (https://e-data.gov.ua)

Відкрита база даних у секторі nублічних фінансів України. На порталі оприлюднюється інформація про використання бюджетних коштів та реалізується ідея "Прозорого бюджету".

Пошуково-аналітична система .007 (https://www.007.org.ua)

Сервіс, який допомагає працювати з відкритими базами даних та державними реєстрами через інструменти візуалізації та аналітики.

YouControl (https://youcontrol.com.ua)

Система, яка збирає та аналізує інформацію з понад 50 джерел, зокрема державних реєстрів, яка формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в державних реєстрах та візуалізує зв'язки між афілійованими особами.

Opendatabot (https://opendatabot.ua)

Платформа для моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру. Сервіс збирає, об'єднує та аналізує інформацію з основних публічних реєстрів України та iнших джерел.

Моніторинг витрат на будівництво і ремонт доріг (http://roads.brdo.com.ua)

Надає можливість перевірити, як витрачаються бюджетні гроші на ремонт доріг у розрізі областей державного та місцевого значення, які тендери оголошуються, відслідкувати кошти, які витрачаються на безпеку руху та кошти, які були фактично витрачені замовниками.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net