Новини інституту

Вишиванка – твій генетичний код

18 травня – Всесвітній день вишиванки – свято, що об’єднує українців всіх поколінь в усіх куточках світу. Тож викладачі та студенти інституту долучилися до акції та зробили пам’ятне фото біля Кобзаря українського народу – Тараса Шевченка.

Сучасні концепції розвитку науки

18 травня в інституті відбувся науковий семінар «Сучасні концепції розвитку науки» у рамках Тижня студентської науки.

Форум Meet Up

Члени студентської ради інституту Андрій Калінін та Олександр Руденко взяли участь у роботі форуму Meet Up та генеральній асамблеї Української Асоціації студентів.

Легкоатлетична перемога – легко!

Студенти інституту разом зі своїм тренером стали переможцями відкритого Чемпіонату Чернігівської області з легкої атлетики.

Україна – це Європа!

11 травня студенти та адміністрація інституту стали учасниками урочистої церемонії підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу.

10 травня у стінах Інституту відбувся освітньо-просвітницький захід «Ярмарок кар’єри – 2017»

За сприянням Ніжинського міськорайонного центру зайнятості, студенти і випускники нашого вузу отримали можливість почути з перших вуст про вакансії та відкриті програми з працевлаштування та ознайомитися з діяльністю компаній, підприємств і організацій, які шукають співробітників.

Ніколи знову

9 травня колектив інституту взяв участь в урочистій ході та мітингу-реквієму з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Виставка літератури воєнної, довоєнної і повоєнної історії України

Наближається чергова річниця з часу закінчення Другої світової війни, події якої з кожним роком віддаляються від нас і стираються з людської пам’яті.

Економічна конференція у Львові

27-28 квітня студентка факультету економіки, менеджменту та логістики Валентина Федяєва приймала участь у XII Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 natinau@ukr.net

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net