Новини інституту

Вітаємо директора Василя Лукача з Днем народження!

Колектив ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» щиро вітає з Днем народження директора, кандидата педагогічних наук, доцента, заслуженого працівника народної освіти України, відмінника освіти України, відмінника аграрної освіти та науки Василя Степановича ЛУКАЧА!

Вітаємо з чудовим святом весни та краси!

Результати проведення акредитаційної експертизи

Експертна комісія перевірила якість підготовки фахівців освітнього ступеня бакалавра за напрямом підготовки 6.100101 "Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі".

Увага! З 3 по 7 березня навчання проводиться з використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій!

На період з 3 по 7 березня 2018 року включно навчальний процес для студентів та слухачів підготовчих курсів відбуватиметься з використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій.

Регіональний форум «Органік Інвест»

У заході, що організувала обласна державна адміністрація, взяли участь виробники екологічної продукції, інші сільгоспвиробники, науковці, представники органів влади.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net