Новини інституту

Команда НАТІ – переможець конкурсу стартап-проектів!

10-11 травня на базі Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання».

8 травня – День пам’яті та примирення! 9 травня – День Перемоги!

9 травня колектив інституту вже традиційно взяв участь у Мітингу в пам’ять загиблих у роки війни «Нас пісня вела до Перемоги» з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Екскурсія до Ніжинського міськрайонного центру зайнятості

3 травня 2018 року в рамках вивчення дисципліни "Економіка праці та соціально-трудові відносини" відбулася екскурсія для студентів третього курсу факультету економіки, менеджменту та логістики до Ніжинського міськрайонного центру зайнятості.

Співпраця з сучасними підприємствами – запорука успіху!

2 травня адміністрація, викладачі, співробітники планово-фінансового відділу та навчально-науково-виробничого підрозділу інституту на чолі з директором Василем Лукачем здійснили робочу поїздку для обміном досвіду в одне з найкращих передових аграрних підприємств Чернігівщини СТОВ "ОЛСТАС-льон"

Інститут підвищує якість підготовки фахівців і зміцнює матеріально-технічну базу

28 квітня до Ніжинського агротехнічного інституту з робочим візитом завітали перший проректор НУБіП України Ігор Ібатуллін та начальник відділу організаційної діяльності НДГ та навчально-виробничої практики Василь Туринський.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net