Культура і просвіта​

Всебічний гармонійний розвиток особистості неможливий без формування високої естетичної та етичної культури людини. Організацією культурно дозвілля займається відділ художньої творчості і дозвілля спільно зі студентською радою інституту та наставниками академічних груп. На даний момент в інституті функціонує 9 колективів художньої самодіяльності, у яких задіяні понад 130 студентів денної форми навчання.

 

Традиційними і захоплюючими для студентів інституту стали концертні програми Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна», конкурс талантів «Краса НАТІ», концерт першокурсників «вдалий старт», КВН-вечори та різноманітні концертні програми від учасників колективів художньої творчості. Крім того на сцені інститут неодноразово виступали заслужені колективи та відомі виконавці, серед яких кобзар-бандурист Віктор Пашник , капела бандуристів ім. Остапа Вересая, Ольга Зеленська, гурт «Бряц бенд» та інші. Ще однією творчою «родзинкою» став Осінній бал з нагоди міжнародного дня студента, що дозволив молоді відчути себе справжніми леді та джентльменами.

 

Відвідування гуртків і участь у різноманітних масових заходах: концертах, фестивалях, тематичних вечорах – налагоджують міжособистісні стосунки, породжують упевненість студентів у собі й дарують їм відчуття єдності – якості, які вкрай необхідні для успіху в житті.

Кожен колектив художньої самодіяльності періодично готує звітні концерти, прем’єри вистав, вечори відпочинку, відкриті заняття тощо.

Міс та Містер НАТІ – 2019

21 травня в актовій залі Ніжинського агротехнічного інституту відбувся феєричний конкурс краси та творчості "Міс та Містер НАТІ – 2019".

Голосіївська весна – 2019: свято відбулося

7 травня в НУБіП України гала-концерт Міжнародного фестивалю художньої творчості "Голосіївська весна-2019".

Україно моя волошкова

26 березня в інституті відбувся ХХХVIІІ Міжнародний фестиваль художньої творчості "Голосіївська весна" під гаслом "Україно моя волошкова"

Голосіївська весна – 2018 відкриває нові таланти!

25 квітня в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся Гала-концерт та церемонія нагородження переможців XXXVIІ Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна-2018».

Мелодії весни

З метою виявлення обдарованої молоді та створення умов для реалізації її творчого потенціалу, залучення студентів до участі в культурно-масових заходах, 30 березня в інституті відбувся ХХХVIІ Міжнародний фестиваль художньої творчості "Голосіївська весна" під гаслом "Мелодії весни" за участю колективів художньої самодіяльності інституту.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net