Випускникам шкіл

Відповідно до Правил прийому на 2017 рік вступ на базі повної загальної середньої освіти буде проходити на основі сертифікатів ЗНО 2017 та 2016 років. Випускники шкіл минулих років, які бажають вступити до нашого університету, повинні також пройти ЗНО у цьому році.

Зареєструватися для участі у ЗНО можна в період з 1 лютого до 4 березня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Ви можете отримати до 10 додаткових балів при вступі на інженерно-технічні спеціальності, якщо успішно пройдете підготовчі курси при нашому інституті.

Звертаємо Вашу увагу, що цьогоріч можна буде подати до дев'яти заяв на чотири спеціальності, на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету. Кількість поданих заяв на спеціальності, на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.

Під час подання заяв абітурієнт має вказати пріоритетність спеціальностей. Тобто, абітурієнт повинен вказати, в якій черговості він хотів би бути навчатися за обраними спеціальностями: пріоритет № 1 – це заява на обрану спеціальність у конкретний вищий навчальний заклад, де Ви бажаєте навчатися найбільше.

Пам’ятайте, що Ви надаєте пріоритети не вищим навчальним закладам, а спеціальностям.

Прийом заяв і документів на навчання розпочинається з 12 липня 2017 року.

Вага балу за підготовчі курси – 0,05.
Вага балу атестата про повну загальну середню освіту – 0,1.

Мінімальна кількість балів з конкурсних предметів для допуску до участі в конкурсі:

  • українська мова і література – 100 балів;
  • другий предмет – 100 балів (для усіх спеціальностей);
  • третій предмет (на вибір з двох) – 100 балів.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net