Підставою для реагування на випадки булінгу (цькування) є заява або повідомлення, про випадок та/або підозру його вчинення стосовно особи та/або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу.
Повідомлення можуть бути в усній та/або письмовій формі в тому числі із застосуванням засобів електронної комунікації (телефон, соціальні мережі, електронна пошта, електронні месенджери, офіційні веб ресурси та ін.)
Повідомляти про випадки булінгу (цькування) в Інституті може будь-яка особа, учасником або стороною якого вона стала або яка підозрює про його вчинення стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та/або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, або про який отримала достовірну інформацію.
Повнолітні учасники освітнього процесу зобов`язані вжити заходів невідкладного реагування у разі звернення дитини та/або якщо вони стали свідками булінгу (цькування) (оцінити рівень небезпеки життю та здоров`ю сторін булінгу (цькування), негайно втрутитись із метою припинення небезпечного впливу, надати (за потреби) невідкладну медичну та психологічну допомогу, звернутись до органів охорони здоров`я для надання медичної допомоги тощо).
Директор:
Заступник директора з навчально-виховної роботи:
Комісія з розгляду випадків булінгу (цькування) є колегіальним органом, який скликається в кожному окремому випадку надходження заяв про випадки булінгу (цькування) не пізніше ніж три робочі дні з дня надходження заяви або повідомлення.
До складу комісії входить заступник директора з навчально-виховної роботи та інші зацікавлені особи (педагогічні, науково-педагогічні, наукові працівники).
До участі в засіданні комісії можуть бути залучені сторони булінгу (цькування) (за потреби), один з батьків або законних представників малолітнього чи неповнолітнього кривдника та потерпілого, представники інших суб’єктів реагування на випадки булінгу (цькування).
Комісія з розгляду випадків булінгу (цькування) на своїх засіданнях розробляє пропозиції та рекомендації з питань, що належать до її компетенції.
За підсумками роботи комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) складається протокол. За виконання та моніторинг запланованих заходів відновлення та нормалізації психологічного клімату та визначених рекомендацій для учасників булінгу (цькування) згідно з протоколом засідання комісії відповідає заступник директора з навчально-виховної роботи, або особа, яка її замінює відповідно до наказу директора.
Повноваження комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) в Інституті:
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.
(04631) 2-31-30
vstup@nati.org.ua
АДМІНІСТРАЦІЯ
16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.
.
.
(04631) 2-52-70
natinau@ukr.net