Подання оригіналів документів

Як подати оригінали документів до ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут у 2021 році?

Тримайте три варіанти для вступників!

Варіант 1 – Подання документів за допомогою кваліфікованого електронного підпису

Ви можете скористатись варіантом подання документів, скріплених кваліфікованим електронним підписом.

 • Підготуйте сканкопії необхідних оригіналів документів за переліком, а також сканкопію заяви, роздруковану з електронного кабінету за інструкцією або надіслану вам на електронну пошту приймальної комісії інституту.
 • Отримайте файловий або хмарний ключ Приватбанку або кваліфікований електронний підпис у додатку Дія (Дія.Підпис) або кваліфікований електронний підпис будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів.
 • Зайдіть на портал Дія та за допомогою інструкції підпишіть кожен документ кваліфікованим електронним підписом. В разі використання Дія.Підпис документи можна підписати на порталі МінЦифри.
 • Підписані документи надішліть на електронну адресу pk-nati@ukr.net або vstup@nati.org.ua з вказанням у темі назву факультету інституту, освітнього рівня (бакалавр, магістр) та прізвища, ім’я та по батькові повністю.

Варіант 2 – Подання оригіналів документів "Укрпоштою"

У зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусної хвороби та пандемією COVID-19 радимо вам обрати саме цей варіант подання документів. Ми піклуємось про ваше здоров’я, не ризикуйте, залишайтесь вдома та скористайтесь послугами національного оператора поштового зв’язку!

Як це зробити?

 • Підготуйте оригінали за переліком. Увага! Ви надсилаєте оригінали документів про здобутий освітній рівень (свідоцтво, атестат, диплом) та додатка до нього, оригінал сертифіката ЗНО та інформаційну картку або оригінал листка єдиного вступного іспиту або єдиного вступного фахового випробування та листка результатів. Всі інші документи надсилаються у копіях!
 • Роздрукуйте заяву, з електронного кабінету відповідно до інструкції або надіслану вам на електронну пошту приймальної комісії інституту (двосторонній друк), підпишіть її.
 • Оберіть факультет, на який ви подаєте оригінали зі списку, уважно підпишіть конверт за зразком та зверніться до найближчого відділення «Укрпошти». Наша адреса: ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут", Приймальна комісія (назва факультета: інженерії та енерчетики чи агротехнологій та економіки), вул. Шевченка, 10, м. Ніжин, 16600.
 • У поштовому відділені зробіть детальний опис вкладень та надішліть рекомендований лист або лист з оцінкою вартості.
 • У разі виникнення питань — звертайтесь до приймальної комісії інститута за телефоном гарячої лінії (04631) 2-31-30; (068) 235-65-65; (068) 467-52-33.

Варіант 3 – Подання оригіналів особисто до приймальної комісії інституту

У зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусної хвороби та пандемією COVID-19 закликаємо вас дотримуватись всіх норм, встановлених Міністерством охорони здоров’я України та Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Зберігайте соціальну дистанцію. У приміщення заходьте виключно у засобах індивідуального захисту. Користуйтесь антисептиками та мийте руки.

 • Підготуйте за переліком всі необхідні оригінали документів та копії до тих документів, які залишаються у закладі освіти в копіях (паспорт або ID-карта, індивідуальний податковий номер, військовий квиток, довідка про реєстрацію місця проживання).
 • З'явіться за адресою: ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут", Приймальна комісія (назва факультета: інженерії та енерчетики чи агротехнологій та економіки), вул. Шевченка, 10, м. Ніжин, 16600.
 • Подайте документи до приймальної комісії.

 

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net