Звернення директора

Від імені колективу щиро вітаю Вас на сайті Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України – одного з провідних навчальних закладів Чернігівщини.

Уже понад 120 років наш інститут успішно здійснює науково-дослідну та навчально-виховну роботу, керуючись найкращими вітчизняними та світовими традиціями, сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг. Кожне покоління студентів і науковців з гідністю продовжує славні традиції національної освіти, примножуючи здобутки інституту та утверджуючи їх на міжнародному рівні. Нині інститут стрімко розвивається, адже мистецтво жити – це жити з перспективою.

Диплом Ніжинського агротехнічного інституту, який обрав курс на поглиблену практичну підготовку, – це персональна гарантія успіху і працевлаштування кожного нашого випускника. Серед тих, для кого наш навчальний заклад став Alma mater, – знані педагоги, науковці, дипломати, чиновники, успішні бізнесмени та підприємці, керівники та активісти громадських організацій, а також безліч молодих талановитих людей, які, отримавши у Ніжинському агротехнічному інституті якісні знання і життєвий досвід, упевнено розпочали свій професійний шлях.

Навчаючись у дусі конкуренції, випускники вищого навчального закладу стають лідерами та фахівцями високого ґатунку. Професорсько-викладацький колектив нашого інституту працює так, щоб кожен студент і випускник були впевнені, що їхні знання і вміння відповідають вимогам завтрашнього дня.

На цьому сайті ви зможете ознайомитися з історією та сучасністю нашого навчального закладу, його структурою, керівництвом, умовами прийому, навчальною і науковою діяльністю професорсько-викладацького складу, здобутками науковців та студентів.

 
Приєднуйтеся до нашої інститутської родини!
 
 
Директор інституту,
кандидат педагогічних наук, 
Василь Лукач

                                                                                        

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net