Студентські новини

Ніжинська молодь знизила толерантність до корупції

З 17 по 19 січня представники Студентської ради інституту пройшли навчання в Молодіжній антикорупційній школі (м.Чернігів). І вже місяць потому, разом зі своїми колегами з НДУ ім. М.Гоголя, обмінювалися знаннями з іншими студентами міста Ніжина.

До уваги студентів!

2 навчальний семестр розпочнеться 5 лютого
Слідкуйте за розкладом

Молодіжна політика району на 2018 рік

25 січня відбулося розширене засідання координаційної ради з питань молодіжної політики при Ніжинській районній державній адміністрації, учасниками якого стали і лідери Студентської ради інституту.

Молодіжна антикорупційна школа: від теорії до практики

Представники Студентської ради інституту пройшли навчання в Молодіжній Антикорупційній Школі, яка проходила з 17 по 19 січня в Чернігові.

Українська асоціація студентів: разом до спільної мети

22-24 грудня в Києві відбувся найбільший в історії студентський Форм, який об’єднав представників 24 областей, 140 органів студентського самоврядування, що представляють інтереси понад 600 тисяч студентів.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net