Студентська рада

- Хто ми?
Студентська рада НАТІ – це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.

Студентська Рада НАТІ – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безпосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються в інституті. Студенти, які тут працюють – це талановиті, креативні та амбіційні люди, що старанно та наполегливо діляться своїми ідеями та натхненням з кожним. Дуже важливо, коли студентське життя не закінчується за стінами навчального корпусу, адже кожен день – це ще одна неймовірна можливість, яку кожен із нас просто зобов’язаний використати на всі сто.

  

- Що таке Студентська рада?
Студентська рада НАТІ – створена в процесі демократизації вищої освіти і керується Ст. 40 Закону України “Про вищу освіту”. Основним завданням Студентської Ради НАТІ є створення проектів для активної участі всіх студентів у повсякденному житті інституті, його вдосконалення та урізноманітнення.
   
 
- Чим займається Студентська рада?
Студентська рада, перш за все, є представником інтересів студентів перед адміністрацією на рівні факультетів інституту та захищає права студентів. Організовує багато цікавих проектів.

  

- В яких напрямах працює Студентська рада?
Основними напрямами роботи Студентської ради є підтримка актуальних проектів і студентських ініціатив, розвиток неформальної освіти в НАТІ, створення освітньої платформи, робота у напрямку працевлаштування, структуризація інформаційних ресурсів.
 
 
 
- Як потрапити до Студентської ради?
Все дуже просто. Приходьте до нас у кабінет, або звертатися до членів студради. Студентська Рада завжди відкрита для нових розумних, креативних та винахідливих студентів, які хочуть приймати безпосередню участь у житті свого університету. Якщо Ви маєте ідеї для нових проектів та готові їх реалізувати в цікавому та дружньому колективі — ми чекаємо на Вас.
 
- Яка мета Студентської ради?
На даному етапі розвитку головною метою є створення механізму дієвого соціального ліфту. Важливим є також налагодження внутрішньої атмосфери студентського комфорту та створення дієвої структури особистісного розвитку.
 
- Як бути в курсі всіх подій, що відбуваються в НАТІ і не тільки?
На наших інформаційних ресурсах завжди корисна та актуальна інформація. Підписуйся на нас в соціальних мережах в Instagram
 

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net