Соціальна стипендія

До уваги студентів-першокурсників, які мають право на отримання соціальної стипендії

Вітаємо усіх першокурсників із зарахуванням на навчання до Ніжинського агротехнічного інституту!

Інститут постійно веде роботу щодо забезпечення прав студентів, які потребують соціального захисту. Зокрема, студенти, які зараховані на денну форму навчання за державним замовленням, можуть отримувати соціальну стипендію, розмір якої для дітей-сиріт та осіб з їх числа становить 2360 грн., а для решти пільгових категорій - 1180 грн.

Для призначення соціальної стипендії студенти пільгових категорій, яким не призначена академічна стипендія (крім дітей-сиріт та осіб з їх числа), повинні до 13 вересня 2019 р. подати на деканати 2 екземпляри необхідних пакетів документів.

Перелік пільгових категорій студентів, необхідних документів та форма заяви для призначення соціальної стипендії знаходиться за посиланням http://nati.org.ua/content/perelik-dokumentiv-dlya-priznachennya-socialnoji-stipendi.

Роз’яснення та консультації щодо зазначеного питання можна отримати у Македон Галини Миколаївни.

Одночасно просимо студентів, які відносяться до категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа до 5 вересня з'явитися на деканати для взяття на облік та зарахування на повне державне утримання.

 

Адміністрація інституту

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net