Краса НУБіП-2020: WORLD INTERNATIONAL MIX

5 березня в черговий раз феєричне дійство «Краса НУБіП» зібрало на сцені Університету учасників зі всіх куточків України – студентів і студенток 15 факультетів і 11 відокремлених підрозділів.

52 яскравих, талановитих, творчих, юних і неповторних конкурсантів змагалися за високий титул Міс і Містер НУБіП України-2020. Серед них і студенти факультету агротехнологій та економіки Анна Костюченко (спеціальність «Транспортні технології») та Микола Сірик (спеціальність «Менеджмент»).

У першому дефіле глядачі зустрічали представників найрізноманітніших країн: від півночі до півдня, від заходу до сходу. Анна та Микола виступили в образі індусів, вважаючи, що загадкова і таємнича Індія здатна розкрити їх багатий внутрішній світ. «Намасте» звернулися вони до глядачів і розкрили свій задум у відео-візитці про подорожі під назвою «Венеціанський кінофестиваль».

З вітальним словом до всіх гостей звернувся ректор Університету Станіслав Ніколаєнко, який підкреслив, що сьогодні свято краси пісні, слова, танцю, інтелекту і звичайно таланту.

А далі розпочалася справжня пристрасть – запальні ковбої і звабливі «зайчики» не змогли залишити байдужими нікого в залі.

У творчому калейдоскопі наші конкурсанти запам’яталися веселим акробатичним кантрі-танком.

  

І нарешті – фінал – віденський бал. Галантні кавалери і витончені дами – полонез і король танцю вальс: традиція балу вічна.

І поки журі вирішували найважливіше питання вечора глядачі насолоджувалися виступом артистки України Наталії Шелепницької та гурту «Маntoo».

І ось – інтригу розвінчано.

Анна Костюченко – Міс Чарівність НУБіП України-2020.

Сірик Микола – Містер Особливість НУБіП України-2020.

  

І це дійсно так, адже ви дійсно – найчарівніші і найособливіші для всіх нас.

А наші переможці в свою чергу висловлюють вдячність адміністрації та художнім керівникам за колосальну підтримку, яку вони відчували і на сцені, і за кулісами. 

  

 Краса перемогла і вона дійсно врятує світ!
Галина Македон,
завідувач кафедри менеджменту

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net