Зустріч молодіжних активістів профспілки

28 листопада студентський профспілковий актив взяв участь в обласній зустрічі на базі навчально-методичного центру Чернігівської обласної Профспілки працівників освіти і науки України. Учасниками заходу стала молодь з семи навчальних закладів Чернігівщини.

Зустріч профспілкового активу очолила заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Ніна Дудка, яка озвучила, що до складу Профспілки працівників освіти і науки України входить 1 млн. 650 тис. працівників освіти і науки. Чернігівська обласна організація Профспілки налічує 39 тис. працівників, 8800 студентів та 1100 учнів професійно-технічних навчальних закладів, які працюють та навчаються у 24 навчальних закладах.

Далі кожна з команд презентувала діяльність власної первинної профспілкової організації. Після цікавих доповідей, керівником Центру освіти дорослих «Перспектива» Навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області Віталієм Копишем, було проведено цікавий квест на виявлення логічного мислення студентів. Студенти жваво і активно виконували поставлені завдання, дізнаючись цікаві факти про історію розвитку профспілкового руху в світі і в Україні.

Команда інституту отримала цінний подарунок та масу позитивних емоцій.

Дякуємо організаторам!

Анатолій Заверткін, 
голова профспілки інситуту

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net