Первинна профспілкова організація інституту

Адреса:
Україна, 16600, Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Шевченка, 10 

Eлектронна пошта: ppo-nati@ukr.net


 

Голова профспілки інституту
Заверткін Анатолій Анатолійович

Тел.: (068) 814-82-14

 

 
 

Пріоритетними завданнями профспілкової організації є постійна взаємодія з адміністрацією в дотриманні чинного законодавства України з питань оплати праці, зайнятості, вирішення трудових спорів, здійсненні громадського контролю за додержанням законодавства про охорону праці, створення безпечних і нешкідливих умов праці.

При тісній співпраці профкому і кафедри життєдіяльності людини в інституті налагоджена спортивна робота серед науково-педагогічних працівників та співробітників. 

Колективний договір передбачає забезпечити ефективну діяльність навчального закладу, виходячи з фактичних обсягів фінансування та раціонального використання спеціальних коштів для підвищення результативності роботи, поліпшення соціального становища працівників. Забезпечити розвиток і зміцнення матеріально-технічної бази інституту, створення оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу.

Особливу увагу профспілкова організація приділяє стану охорони праці в навчально-наукових лабораторіях і виробничих підрозділах. З цією метою в профспілковій організації створена комісія з питань охорони праці, предметом уваги якої є контроль виконання пунктів колективного договору в аспекті створення безпечних умов праці співробітників інституту.

Діяльність первинної профспілкової організації спрямована на посилення соціально-економічного захисту і трудових прав членів профспілки, реалізацію цілей і завдань, визначених програмою дій обласної ради профспілок, а також Федерацією Профспілок України.

Значне місце в роботі профспілки займає питання щодо створення належних умов праці, контроль за станом охорони праці, дотримання норм і правил безпеки, організація культурно-відпочинкового дозвілля працівників. За заявою, членам профспілки надається матеріальна допомога.

Висвітлюються вітання працівників з нагоди ювілейних дат, вітання нашого колективу та інших колективів відокремлених підрозділів НУБіП України та жителів нашого міста з релігійними та державними святами на сайті інституту та в засобах масової інформації. Від імені колективу висловлюємо співчуття з приводу смерті працівників і їх рідних, виділяються кошти.

Профкомітет організовує екскурсії, участь членів профспілки у міжнародних, обласних, регіональних заходах, спортивних змаганнях, проведення загальноінституцьких свят. Традиційно до Дня Святого Миколая діти членів профспілки отримують подарунки, організовується загально інститутський корпоратив; до Свята жіночності та краси (8 Березня) влаштовується театральне дійство та вітатння кожної з жінок колективу; не оминаються стороною і інші свята такі як День працівника освіти, День працівника сільського господарства та інші.

Основні пріоритети профкому залишається збереження кадрового потенціалу. І для цього необхідно використати всі можливості, найперше членам профспілкового комітету (а це всі працівники інституту) брати активну участь в профорієнтаційній роботі щодо поступлення молоді в наш навчальний заклад і своєю діяльністю створювати відповідну ауру для хорошого навчання і виховання майбутніх фахівців.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net