За продовження дії навчальної програми Інтелект України та інших 8-ми освітніх проектів

 

28 ВЕРЕСНЯ 2018 р. НАБУВ ЧИННОСТІ ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ», У ЯКОМУ ПРОГОЛОШЕНО ПРАВО БАТЬКІВ «ОБИРАТИ ЗАКЛАД ОСВІТИ, ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ, ВИД І ФОРМУ ЗДОБУТТЯ ДІТЬМИ ВІДПОВІДНОЇ ОСВІТИ» (СТ. 55).

2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ШКОЛИ УКРАЇНІ МОГЛИ ПРАЦЮВАТИ ЗА ОДНІЄЮ З 11-ТИ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ, І БАТЬКИ МАЛИ ПРАВО ОБРАТИ БУДЬ-ЯКУ З НИХ ДЛЯ НАВЧАННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ.

22 ЛЮТОГО 2018 р. НА КОЛЕГІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ БУЛО ЗАТВЕРДЖЕНО ТІЛЬКИ 2 з 11 (!) ОСВІТНІХ ПРОГРАМ, ЗА ЯКИМИ З 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗМОЖУТЬ ПРАЦЮВАТИ ШКОЛИ. «ПОЗА БОРТОМ» ЗАЛИШИЛИСЯ РОЗВИВАЛЬНЕ НАВЧАННЯ, «РОСТОК», «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» ТА ЩЕ 6 НАВЧАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ.

28 ЛЮТОГО 2018 р. НА САЙТІ ПРЕЗИДЕНТА РОЗМІЩЕНО ПЕТИЦІЮ №22/043300-ЕП «ЗА ПРОДОВЖЕННЯ ДІЇ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» ТА ІНШИХ 8-ми ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ».

ПРОСИМО ВСІХ ТЕПЕРЕШНІХ І МАЙБУТНІХ БАТЬКІВ, ДІДУСІВ І БАБУСЬ ВІДСТОЯТИ СВОЄ ПРАВО НА ВІЛЬНИЙ ВИБІР СИСТЕМИ НАВЧАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ, ПРОГОЛОСУВАВШИ ЗА ПЕТИЦІЮ.

ПОСИЛАННЯ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ, ПРОЦЕДУРА ГОЛОСУВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ, ПОДАНІ НА ГОЛОВНІЙ СТОРІНЦІ САЙТУ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО ПРОЕКТУ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» (у Google набрати «Проект «Інтелект України»). ПРОГОЛОСУВАТИ МОЖНА, СКОРИСТАВШИСЬ ІНФОРМАЦІЄЮ, ПОДАНОЮ ДАЛІ.

Посилання на електронну адресу петиції: №22/043300-еп «За продовження дії навчальної програми Інтелект України та інших 8-ми освітніх проектів»: https://petition.president.gov.ua/petition/43300

Процедура голосування

  1. Зайдіть на сторінку з петицією за посиланням.
  2. Натисніть на кнопку: "Авторизуйтесь" і наведіть дані Вашої електронної пошти. Придумайте пароль, введіть його та запам’ятайте (він знадобиться для подальших входів).
  3. На Ваш e-mail надійде повідомлення, що Ви авторизовані. Зайдіть на сайт Президента за посиланням, яке надіслано на e-mail.
  4. Подальші дії здійснювати за вказівкою для ідентифікації особистості (Приват-24 або інші). Наприклад, натисніть «перевірити за ідентифікаційним кодом» і вкажіть Ваше прізвище, ім'я, по батькові та ідентифікаційний код (напишуть, що впродовж 2 діб Ваші дані будуть перевірені, але, як показує практика, відповідь надійде на Вашу електронну адресу години через 2-3). Натисніть на посилання в тому повідомленні й потрапите на сторінку з петиціями. Відшукайте петицію за кількістю голосів (на 10.03.2018 р. наша петиція посідає 2 місце).
  5. Праворуч буде вікно для голосування. Натисніть на нього – і Ваш голос буде зарахований.

Інформацію про те, що відбувається, можна отримати, прочитавши лист голови батьківської ради «Інтелекту України», розміщений на сторінці у фейсбуці «Батьки за Інтелект», та переглянувши коментарі. 

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net