З Днем Незалежності України!

 
Дорогі колеги і шановні студенти!
Щиро вітаємо вас з визначним святом –
26-ю річницею Незалежності нашої країни!

Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу.

Останні роки показали якою ціною нам дається свобода. Давайте разом згадаємо та подякуємо тим, хто здобув цю незалежність, хто сьогодні зміцнює віру в нашу єдність та соборність. Низький уклін та світла пам’ять тим, хто віддав своє життя та здоров’я за нашу Батьківщину.

Впевнені, що Україна – це держава перспективних і успішних людей! Хай кожний з нас на своєму місці розправить плечі, творить добрі справи, підтримує слабких, відкриває можливості молодим та шанує людей похилого віку. Хай гідність козацького роду відбивається в наших вчинках і думках!

Зичимо всім нам усвідомлення того, що кожен з нас – частинка України, а разом ми – рушійна сила для змін на краще, що маємо підтримувати тих, хто відстоює цю незалежність, а також згуртованості та гордості за свою країну!

Нехай це національне свято духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

 

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net