Ювілейний навчальний рік розпочато

30 серпня Ніжинський агротехнічний інститут Національного університету біоресурсів і природокористування України, єдиний вищий аграрний заклад Чернігівщини з багатою історією та усталеними традиціями, розпочав свій ювілейний навчальний рік з Дня Знань, на якому відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. У цю важливу і неповторну мить, що відкриває нову сторінку життя, з ними поряд були їх батьки, товариші, наставники. 

   

З вітальним словом до першокурсників звернувся директор інституту Василь Лукач, який відзначив, що наші першокурсники зробили свій професійний вибір, вступивши до нашого інституту. Вони розпочинатимуть своє професійне зростання в стінах славетного навчального закладу, якому 1 липня 2020 року виповнюється 125 років. Директор побажав першокурсникам наснаги, самовдосконалення та жаги до знань, розвитку і змістовного дозвілля.

   

Привітати молодь до інституту завітали шановані гості – український державний і політичний діяч, дипломат, випускник нашого навчального закладу 1967 року, Шаповал Петро Дмитрович, голова Ніжинської районної державної адміністрації В’ячеслав Івашин, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун.

   

   

І ось настала кульмінаційна мить – посвята першокурсників. Директор інституту Василь Лукач вручив символічний ключ знань, заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук – залікову книжку, а голова студентської ради інституту Роман Гомоляко – студентський квиток.

   

І вся зала урочисто клянеться «Клянусь! Клянусь! Клянусь!».

   

У залі лунали мудрі настанови, слова вдячності батькам та влучні поради від старших колег. А яскраві художні номери від Наталія Макаренко, Лариси Риженко, Валентини Панас та учасників гуртків художньої самодіяльності зробили сьогоднішній день яскравим і святковим.

   

   

Бажаємо першокурсникам підкорити наукові вершини, брати участь у студентському самоврядування, розвиватися професійно та гордо нести звання Студент Ніжинського агротехнічного інституту!

   

Здоров’я, наснаги і натхнення Вам, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ! 

Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net