Випуск 2019 в Ніжинському агротехнічному

25 червня в актовому залі інституту пройшли урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу 2019 року. Свято об’єднало випускників різних освітніх ступенів: молодший спеціаліст, бакалавр, магістр. Продемонструвавши тим самим всі переваги ступеневої освіти.

У наших навчальних закладах є багато гарних традицій, але найкраща, найочікуваніша, найбільш хвилююча – це випускний. Із вітальним словом до всіх випускників та гостей звернули керівники навчальних закладів – директор Ніжинського агротехнічного коледжу Олена Литовченко та директор Ніжинського агротехнічного інституту Василь Лукач, який побажав кожному знайти свою життєву стежину та запросив продовжити навчання в базовому університеті та нашому виші.

   

Першими, хто отримав свої дипломи, стали магістри першого набору заочної форми навчання спеціальностей «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та «Облік і оподаткування».

   

З вітальним словом до випускників звернувся народний депутат України Олександр Кодола, який вручив дипломи з відзнакою та листи-подяки кращим випускникам інституту: Каріні Валієвій, Марії Донченко та Вячеславу Хропосту.

   

Випускників факультету інженерії та енергетики привітав декан факультету Анатолій Кушніренко, який вручив дипломи випускникам спеціальностей «Агроінженерія» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

   

З напутнім словом до випускників спеціальності «Менеджмент» звернувся голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, який і вручив їм омріяні дипломи бакалавра.

   

А випускників спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» нагородив директор державного підприємства «Ніжинське лісове господарство» Юрій Болоховець.

   
 

Випускники спеціальності «Облік і оподаткування» отримали свої дипломи з рук декана факультету Наталії Царук.

   

Творчі вітання від випускників та студентів навчальних закладів створили неперевершений святковий настрій всім присутнім. То ж впевнені, що наші випускники запам’ятають цей день на все життя.

   

   

В добру путь і до зустрічі на вступній кампанії!

Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net