Університете! Тобі присвячується!

Колектив Ніжинського агротехнічного інституту, як і всі відокремлені підрозділи Національного університету біоресурсів і природокористування України, долучився до святкування 125-річчя Університету.

Сьогодні країна переживає непрості часи, але любов до рідної землі, незламність та вікові традиції українців є запорукою переможного майбутнього.

Група магістрів (староста Вадим БЕЗРУЧКО, куратор Наталія ЦАРУК), яка випускається у ювілейний рік – 125-річчя від дня заснування нашого славетного Університету – і вступила до Ніжинського агротехнічного інституту в його 125-річчя, виступила з ініціативою створити Алею магнолій: залишити про себе згадку як вдячність рідній Альма-матер.

9 травня Україна, як і весь Європейський Союз, відзначає День Європи. Символічним є те, що майбутні випускники Ніжинського аграрного закладу освіти саме в цей день реалізували свій задум й облаштували Алею. Молодь – це наше майбутнє! Майбутнє – у руках молоді!

Науково-педагогічним колективом інституту було підготовлено й проведено 2 міжнародні науково-практичні конференції з нагоди 125-річчя Університету.

6 квітня на факультеті агротехнологій та економіки була проведена Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Глобальні та національні тенденції у галузі наук про життя». У заході взяли участь науковці таких закладів освіти: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Бидгощський університет економіки (Польща), Познанський університет економіки та бізнесу (Польща), Туран-Астана Університет (Республіка Казахстан), Донецький національний університет імені Василя Стуса, Національний університет «Чернігівська політехніка», Уманський національний університет садівництва, ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут».

20 квітня на факультеті інженерії та енергетики була проведена Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Використання сучасних технологій та техніки». У заході взяли участь учені таких закладів освіти: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Бидгощська політехніка імені Яна та Єнджея Снядецьких (Польща), Інститут обробки біологічної інформації (Німеччина), Люблінська політехніка (Польща), Сілезька політехніка (Польща), Львівський національний університет природокористування, Луцький національний технічний університет, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Національний транспортний університет, Сумський національний аграрний університет, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, ЗВО «Подільський державний університет».

І знову ж таки майбутнє за молоддю.

30 травня відбудеться Всеукраїнська молодіжна науково-практична конференція «Роль молоді у відбудові післявоєнної України» з нагоди 125-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України.

З вітальним словом відкриватиме конференцію наш ректор, доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України та Національної академії аграрних наук України Станіслав НІКОЛАЄНКО.

Молодь відокремлених структурних підрозділів Університету у своїх презентаційних доповідях визначатиметься з векторами розвитку України: «Шляхи різні – мета єдина».

У кінці заходу відбудеться завершення облаштування Алеї сакур. Саджанці від колективу Мукачівського фахового коледжу НУБіП України люб’язно погодився надіслати директор Юрій САДВАРІ.

Уся молодіжна університетська родина: відокремлені підрозділи Чернігівщини, Київщини, Тернопільщини, Рівненщини й сонячного Закарпаття – об’єднається для відбудови післявоєнної України. Наша сила в єдності! Розум і краса переможе! Віват, Університете! Слава Україні!

Василь ЛУКАЧ, директор;
Інна ДВОРНИК, в.о. завідувача кафедри
менеджменту та аграрної економіки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net