У МОН розповіли про подачу заяв на бюджет та цьогорічні новації для вступників

У понеділок, 15 червня, відбулась пряма телефонна лінія Кабінету міністрів на тему «Забезпечення належного контролю та проведення вступної кампанії 2021 року у закладах вищої освіти».

Під час телефонного зв’язку заступник міністра освіти і науки Ігор Гарбарук відповів на запитання про основні етапи вступної кампанії 2021, її новації та завершення основної сесії ЗНО-2021. Про це повідомляє прес-центр МОН.

За словами Гарбарука, для вступників на бакалавра чи наскрізного магістра терміни вступу такі:

  • реєстрація для складання вступних іспитів, творчих конкурсів розпочинається не пізніше 24 червня;
  • реєстрація електронних кабінетів – 1 липня;
  • складання вступних іспитів (пільгові категорії), творчих конкурсів – з 1 до 13 липня (бюджет, контракт), тільки контракт – з 14 до 23 липня;
  • прийом заяв та документів на вступ (електронно, крім категорій, визначених п. 1 розділу VI Умов прийому) – з 14 липня.

У 2021 році здобувачі вищої освіти можуть подати максимум 5 заяв на бюджет, як минулого року. А серед новацій цього року є обмеження кількості поданих заяв для вступу на контракт – до 30 заяв включно.

Вступники, які отримають бюджетні місця за результатами конкурсу, але захочуть, щоб інші їхні заяви брали участь у конкурсі на контракт, мають обов’язково повідомити про це приймальну комісію під час виконання вимог до зарахування (подання оригіналів документів). Задля цього буде потрібно написати відповідну заяву, адже, у іншому випадку, ці заяви автоматично будуть виключені з конкурсу на контракт.

Аби мати можливість брати участь у конкурсі на бюджет, усім вступникам необхідно буде отримати мінімум 125 балів.

Як проходитимуть вступні іспити та творчі конкурси – можна переглянути у відеороз’ясненнях вступної кампанії 2021. Ролики доступні на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2021» та на офіційному YouTube-каналі Міністерства.

 
За матеріалами МОН України,
https://mon.gov.ua

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net