Студентська жіноча збірна – бронзові призери чемпіонату України з перетягування канату серед студентів

25 травня в Міжнародному виставковому центрі в Києві відбулись змагання чемпілнату України серед дорослих, чемпіонату України серед студентів, кубку м. Києва з перетягування канату, які вже декілька років поспіль проводить Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

На урочистому відкритті змагань учасників привітали заступник начальника Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Артамонов, який передав учасникам вітання від голови Комітету Вадима Стеценка; президент Федерації Найсильніших атлетів України і перетягування канату Володимир Кіба; провідний спеціаліст відділу спорту вищих досягнень Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Світлана Миленька; начальник Київського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Сергій Бобровник. Почесні гості побажали учасникам змагань наснаги та перемог.

Від нашого навчального закладу брали участь дві команди: чоловіча та жіноча. Змагання з перетягування серед жіночих команд проходили по колу.

    

Наша жіноча команда посіла 3 місце. Серед чоловічих команд змагання проходили по колу в своїх групах. Юнаки посіли 4 місце у своїй групі. В змаганнях у мішаних командах наша збірна виборола 4 загальнокомандне місце.  

   

  Вітаємо всіх учасників спартакіади,
а нашій команді бажаємо перемог у ІІ етапі та подальших спортивних здобутків та звершень!!
 
Олександр Заболотній,
в.о. завідувача кафедри життєдіяльності і природокористування

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net