Студентка інституту Анна Сергієнко – стипендіат Ніжинської міської ради

12 лютого на засіданні виконавчого комітету Ніжинської міськради було затверджено кандидатури стипендіатів міста на І півріччя 2021 року. 8 найкращих представників з молоді нашої громади, серед яких і студентка ІІ курсу факультету агротехнологій та економіки спеціальності «Менеджмент» Анна Сегієнко, будуть отримувати фінансову підтримку для розвитку своїх талантів, розширення своїх можливостей та досягнення нових успіхів.

Анна має відмінні успіхи у навчанні, активно займається дослідницькою та науковою роботою. За неповні два роки навчання вона взяла участь у 10 всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференціях, де представляла результати власних досліджень. Продовженням наукових пошуків стала перемога у І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції», її робота направлена до участі у ІІ етапі і зараз проходить рецензування на базі Полтавського державного аграрного університету.

Окрім того Анна є призером ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2020 році. Будучи старостою групи та членом студентської ради інституту проявляє свою активну громадську позицію, долучається до участі у міських молодіжних акціях і проектах, є ведучою інститутських урочистостей.

Своє майбутнє бачить в діяльності за фахом, тому значну частину свого особистого часу приділяє самовдосконаленню та саморозвитку: вивчає іноземні мови, багато читає та вдосконалює навички роботи зі спеціалізованими програмами.

Вітаємо Анну з цією перемогою та бажаємо подальших наукових і життєвих здобутків!

Македон Галина,
завідувач кафедри менеджменту

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net