Слово не розходиться з ділом

Цього року інститут відзначив славетну дату – 125-річчя від дня заснування. Гортаючи сторінки славної історії навчального закладу, який пройшов історичний шлях від училища до інституту, ми згадуємо всі ті покоління, які причетні до його створення, становлення та розвитку.

На жаль, через пандемію та карантинні обмеження, святкування відбулося в он-лайн режимі і першого липня на Урочистій Академії, яка пройшла у формі відео-конференції, лунали численні вітання від ділових партнерів, колег, меценатів, випускників, представників бізнесу та влади.

Але, як відомо, свято не буває без гостей, а ювілей, зазвичай, не обходиться без подарунків. Микола Петрович Бутко, який причетний до створення інституту та був учасником Урочистої Академії, подарував вазу у Музей хліба. Випускники-механіки, які в цьому році відзначили 50-річчя випуску, своїм подарунком також поповнили експозицію Музею.

  

Слово не розходиться з ділом – головна ознака справжньої ділової людини. Яскравим підтвердженням цього крилатого вислову є багатогранна діяльність керівника, мецената, людини з великим серцем і щирою душею – Валерія Колоши, директора ПСП "Пісківське", депутата Чернігівської обласної ради.  

31 серпня Валерій Петрович завітав на засідання Вченої ради інституту, привітав колектив з початком навчального року та вручив обіцяний ювілейний подарунок: телевізор марки Samsung з діагоналлю 75''. 

Глибока шана Вам, Валерію Петровичу, і сердечна вдячність за цінну річ, яка прикрашатиме ошатний хол центрального корпусу нашого навчального закладу.

Свято продовжується…!

 

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net