Не допустити скасування доплат і надбавок педагогам, викладачам вищих навчальних закладів та стипендій студентам

Бурхливу суспільну реакцію викликали зміни до законодавства, запропоновані народними депутатами, та урядові ініціативи, що стосуються:

  1. Скасування доплат вчителям за класне керівництво та перевірку навчальних робіт; завідування навчальними майстернями, кабінетами, спортивними залами, навчально-дослідними ділянками; обслуговування комп’ютерної техніки; проведення позакласної роботи з фізичного виховання учнів; завідування бібліотеками та роботу з бібліотечним фондом підручників. А також - скасування підвищення ставки заробітної плати за педагогічне звання «старший учитель»; норми про обов’язковість письмової згоди вчителя щодо роботи на неповну ставку.
  2. Скасування науково-педагогічним, науковим та педагогічним працівникам встановлених доплат за наукові ступені та вчені звання, щомісячних надбавок за вислугу років, щомісячних доплат за сертифікацію.
  3. Скорочення кількості студентів, які мають право на отримання стипендій.

Перераховані новації грубо порушують основоположні принципи, закладені у статті 22 Конституції України, згідно з якою при ухваленні нових законів або внесенні змін до чинних є неприпустимим звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод; відповідних положень Кодексу законів про працю України; законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про вищу освіту».

Зважаючи на зазначене, звертаємося до Президента України як гаранта дотримання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, з вимогою вжити всіх необхідних заходів, аби не допустити скасування доплат і надбавок педагогам, викладачам вишів та скорочення кількості одержувачів стипендій..

Посилання на електронну адресу петиції: «Про фінансування технікумів та коледжів»

Процедура голосування

  1. Зайдіть на сторінку з петицією за посиланням.
  2. Натисніть на кнопку: "Авторизуйтесь" і наведіть дані Вашої електронної пошти. Придумайте пароль, введіть його та запам’ятайте (він знадобиться для подальших входів).
  3. На Ваш e-mail надійде повідомлення, що Ви авторизовані. Зайдіть на сайт Президента за посиланням, яке надіслано на e-mail.
  4. Подальші дії здійснювати за вказівкою для ідентифікації особистості (Приват-24 або інші). Наприклад, натисніть «перевірити за ідентифікаційним кодом» і вкажіть Ваше прізвище, ім'я, по батькові та ідентифікаційний код (напишуть, що впродовж 2 діб Ваші дані будуть перевірені, але, як показує практика, відповідь надійде на Вашу електронну адресу години через 2-3). Натисніть на посилання в тому повідомленні й потрапите на сторінку з петиціями. Відшукайте петицію за кількістю голосів.
  5. Праворуч буде вікно для голосування. Натисніть на нього – і Ваш голос буде зарахований.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net