Гордість району 2019: За мужність і патріотизм

4 травня у Ніжинському академічному українському драматичному театрі імені М.Коцюбинського пройшла урочиста церемонія нагородження конкурсу-премії «Гордість району 2019». Переможцем в номінації «За мужність і патріотизм» став Кулик Василь Петрович, учасник АТО, голова громадської організації «Дозір-Крук», старший викладач кафедри загальноінженерних дисциплін Ніжинського агротехнічного інституту.

  

Василь Петрович є прикладом громадянського обов’язку та патріотизму. У 2014-2015 роках перебував на військовій службі у Збройних Силах України та був учасником бойових дій на Сході України, а з 2017 по 2018 роки перебував на військовій службі за контрактом. Зарекомендував себе сумлінним, мужнім, старанним та ініціативним у справі забезпечення обороноздатності держави, про що свідчать подяки та грамоти військового командування. Свої знання у військовій справі наразі передає молодому поколінню, формуючи з них справжніх патріотів України.

На виховних заходах патріотичного спрямування демонструє свої переконання про те, що захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни. Впевнений, що студентство має усвідомлювати значення героїзму у війні та зміцнення нашого духу задля єдності у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Пишаємося - це наша Гордість!

Прес-центр інститу

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net