Дистанційне навчання. Досвід кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у викладанні іноземної мови.

Складна епідеміологічна ситуація, що склалась в світі вносить свої корективи в наше повсякдення і навчальний процес. Так, згідно рішення уряду від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» в усіх навчальних закладах незалежно від типу і сфери підпорядкування введено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 р. Згодом вимушений карантин продовжено ще на 3 тижні до 24 квітня включно.

Однак навчальний процес не повинен припинятися. Тому згідно наказу директора всі науково-педагогічні працівники нашого навчального закладу повинні організувати навчальну роботу у дистанційному режимі із використання усіх наявних засобів зв’язку та можливостей інтернет-мережі.

Особливо важливою є безперервна навчальна робота для вивчення іноземної мови. Фахівці, які володіють іноземними мовами, будуть все більш і більш затребувані з кожним роком. Причому, не тільки економісти, менеджери, юристи, але й агрономи та інженерні спеціалісти. Саме цим обумовлена необхідність регулярних занять іноземною мовою за професійним спрямуванням, навіть під час вимушеного карантину, у нашому навчальному закладі.

У своїй роботі зі студентами старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Безпала передусім використовує електронну пошту, месенджер «Viber» та навчальну платформу «Moodle». Зокрема студенти груп БАгр – 191 та БЕ – 191 протягом минулого тижня опрацювали тему «Present Continuous», БО/БА – 181 «Gerund and Infinitive», а БО/БА – 191 – «Nouns» та «Possesive Case». Всі студенти працюють над текстами відповідно до своїх спеціальностей та опрацьовують аудіоматеріали і постійно підтримують зворотній зв'язок з викладачем.

   

Таким чином, на даному етапі, навчальна робота вимагає як від студентів, так і від кожного науково-педагогічного працівника актуалізувати а подекуди й засвоїти нові компетентності, пов’язані із різноманітними методами та формами дистанційного навчання.

Тож бажаємо всім нам терпіння, наполегливості та успіхів і найголовніше – доброго здоров’я.   

Олександр Сидорович,
завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
Ольга Безпала,
старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисцтплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net