День відкритих дверей у виробничих умовах

16 вересня на навчально-науково-виробничому підрозділі інституту викладачі кафедри агроінженерії факультету інженерії та енергетики провели зустріч з майбутніми абітурієнтами, студентами випускової групи МН-181 відокремленого структурного підрозділу «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України».

Мета зустрічі – профорієнтаційна робота безпосередньо у виробничих умовах. Майбутні абітурієнти ознайомилися з навчально-виробничими лабораторіями навчально-науково-виробничого підрозділу інституту.  

   

Адже лабораторія рослинництва є основною базою практичної підготовки студентів більшості спеціальностей інституту. Протягом року постійно проходять навчальні, виробничі та переддипломні практики студентів – майбутніх агрономів, агроінженерів, енергетиків, технологів тваринництва. Практикуються виїзні практичні та лабораторні заняття. Побували у навчально-виробничій лабораторії переробки сільськогосподарської продукції, в якій функціонує лінія очистки зерна, оснащена навантажувально-розвантажувальними механізмами (ковшові норії, скребкові транспортери), зерноочисними машинами "САД-50", "Petkus-К546", зерносушаркою "Agrex PRT200ME". Допоміжними засобами є ворохоочисні машині ОВС-25, ЗАВ-20, трієрні блоки "Petkus-К231"; 10-метровий шнековий зернонавантажувач, зерномет ЗМ-60.

Подальше спілкування проходило у навчальній лабораторії автоматизованих і механізованих процесів у тваринництві, яка розташована на базі навчально-виробничої лабораторії тваринництва. Доїльний зал лабораторії тваринництва оснащений обладнанням фірми DELAVAL (Швеція) з молочним блоком, який розрахований на приймання і охолодження молока. Приміщення лабораторії переведені на енергозберігаючі системи опалення з постійним забезпеченням гарячою водою.

Микола Ікальчик, завідувач кафедри агроінженерії, розповів як проводилися роботи з облаштування родильного відділення та 10 місць з боксами для індивідуального утримання телят та упроваджувалася технологія збалансованого приготування і механізованої роздачі кормів кормораздавачем-змішувачем СРВ-8 та монтувалася технологічно ефективніша скреперна установка для прибирання гною.

   

Приємно, що переважна більшість студентів-випускників із зацікавленням сприйняли пропозицію продовжити навчання в нашому навчальному закладі.

Тож шановні випускники коледжів та технікумів, запрошуємо Вас відвідати наш навчальний заклад! Чекаємо Вас влітку у нашій приймальній комісії! 

Микола ІКАЛЬЧИК,
завідувач кафедри агроінженерії

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net