День механіка в ХНТУСГ

2 жовтня 2019 року на базі навчального центру ХНТУСГ імені П. Василенка відбулося традиційне щорічне регіональне свято «День механіка-2019», в якому взяли участь представники кількох аграрних університетів та понад 10 коледжів і технікумів. Серед запрошених гостей була і делегація інституту на чолі з директором Василем Лукачем.

Свято проводили з метою обміну науково-технічною інформацією вчених, інженерів та виробничників з ефективної експлуатації сучасної сільськогосподарської техніки в умовах Східного регіону України, а також з метою підвищення мотивації студентів до набуття якісних знань та практичних навичок.

   

Учасників та гостей свята привітав ректор ХНТУСГ, академік УНАН екологічних технологій Олександр Нанка та директор Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту, д.т.н. Віталій Власовець.

З вітальним словом до присутніх також звернулися начальник відділу Департаменту агропромислового розвитку Оксана Хода, директор Ніжинського агротехнічного інституту Василь Лукач та головний спеціаліст ДУ «Навчально-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» Володимир Шевченко, які побажали учасникам змагань перемоги у чесній.

   

Конкурсні змагання відбувалися в 11 номінаціях: «Кращий фахівець із виконання оранки», «Кращий з теорії інженерних рішень», «Кращий еколог», «Кращий мехатронік» та інші.

   

Оцінювали результати конкурсів авторитетні судді з числа професорсько-викладацького складу та представники фермерських господарств. Головою апеляційної комісії був директор Харківського відділення Українського фонду підтримки фермерських господарств Максим Святченко.

   

   

А поки тривали змагання з професійної майстерності та підведення підсумків, інші студенти брали участь у командних спортивних змаганнях та слухали виступи учасників художньої самодіяльності.

   

Закінчилося свято урочистою церемонією нагородження переможців змагань та осіб, які доклали найбільше зусиль для організації і проведення цьогорічного Дня механіка. Студенти, які стали переможцями у кожній з номінацій були нагороджені спеціальними дипломами та цінними подарунками від спонсорів.

   

Підводячи підсумки цьогорічного Дня механіка, директор Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Віталій Власовець відзначив, що свято вдалося, цьому сприяла і чудова осіння погода. .

Анатолій Заверткін,
завідувач лабораторії інформаційно-освітніх технологій та засобів комунікації

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net