Голосіївська весна – 2018 відкриває нові таланти!

25 квітня в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся Гала-концерт та церемонія нагородження переможців XXXVIІ Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна-2018».

26 творчих номерів, які побачили глядачі, довели, що фестиваль не стоїть на місці, а з кожним роком відкриває все нові й нові таланти у всіх творчих жанрах, вдосконалює та розвиває кожного учасника, адже щороку з’являються нові цікаві сюжети та різноманітні персонажі, чудові яскраві костюми і декорації, виникають ще більш креативні творчі ідеї, тобто кожен рік створює незабутню творчу історію талановитої молоді.

Відкриваючи заключний концерт, ректор НУБіП України С.М. Ніколаєнко зазначив, що цьогоріч вболівав за своїх студентів у досить цікавий спосіб, перебуваючи у закордонному відрядженні, проте бачив, що фестиваль був цікавий, студенти викладаються на повну, вболівають за свої рідні факультети, дарують свої таланти та розкривають душу. Станіслав Миколайович висловив впевненість, що виграли усі, бо фестиваль згуртував, дав можливість переконатися, що студенти НУБіП – найкращі!

Наш інститут на розсуд глядачів представив номер «Україна» з солісткою Ольгою Зеленською та танцювальним колективом інституту "Аура денс", які зачарували не лише талантом, а і жіночою вродою, грацією, запальним танцем.

За рішенням журі Ольга Зеленська отримала диплом ІІІ ступеня в номінації "Естрадний вокал", колектив "Аура денс" – грамоту ІІІ ступеня в номінації "Естрадний танець", Ніна Крутько – диплом ІІ ступеня в номінації "Естрадний вокал".

У підсумковому результаті колектив інституту завоював почесний Диплом ІІ ступеня.

      

Вітаємо творчу команду нашого інституту з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

Ірина Демчук, в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net