Повернення до рідної Альма-матер

Літня пора – традиційна для зустрічей випускників, кожному хочеться повернутися до рідної Альма-матер, того начального закладу, з якого вступив у самостійне доросле життя. От і 12 серпня інститут відвідали випускники 1970 року Ніжинського технікуму механізації.

Розпочалася ця щира і приємна зустріч зі вступного слова директора інституту Василя Лукача, який розповів як змінився інститут за ці роки, чим нині займається колектив, чим живе студентство сьогодні.

Приємно, що вихідці колишнього технікуму досягли значних висот. Серед присутніх Микола Бойко, Василь Сільченко та інші – люди, які займали керівні посади, займалися державотворчою роботою. На знак вдячності випускники подарували інституту картину.

Продовжив зустріч огляд матеріально-технічної бази інституту, випускники оглянули спортивний комплекс, їдальню, лабораторії, корпуси.

Дякуємо Вам випускники за ваші теплі слова і увагу та традиційно чекаємо в останню суботу червня на урочисту зустріч випускників.

 

Галина Македон, провідний фахівець

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net