Вдосконалюємо навики: Карпатська літня дебатна школа

З 30 червня по 6 липня голова Студентської ради Андрій Калінін став учасником VII Карпатської літньої дебатної школи, що розташувалась поблизу Дністра в мальовничому місці Карпатського регіону. Це особливе атмосферне наметове містечко, що поєднує активний відпочинок з можливістю корисно провести свій час: відпочивати, навчатися, подорожувати.

Завдання Школи було навчити учасників вмінню дебатів: що робити для того, щоб їх вигравати чи як правильно судити. Під час школи з учасниками працювало 5 тренерів, які проводили тренінги і ділилися корисними знаннями в різних галузях: світова політика та економіка, вміння перемовин та переконань, як підібрати кейс, який стане переможним, як підбирати аргументи, як судити дебати, тренінг з івент-менеджменту і на останок тренінг довіри. Окрім цього кожного дня проходили дебатні ігри та інші розважальні заходи.

Впевнені, що знання, набуті під час школи допоможуть в успішній участі в Дебатах на всеукраїнському рівні вже у новому навчальному році.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net