Успішний захист бакалаврських проєктів – важлива складова кар'єрного успіху майбутніх інженерів-електриків

Захист бакалаврських проєктів є ключовим та надзвичайно важливим етапом у навчанні студентів. Це підсумок їхньої наполегливої праці, індивідуальних наукових пошуків та досліджень, що є значним кроком уперед у професійному розвитку.

З огляду на поточний стан електроенергетики України, проєкти студентів спеціальності «Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки» мають особливу актуальність і значимість. Електрична інженерія  належить до пріоритетних галузей нашої країни, тому кожен такий проєкт є вагомим внеском у її стабільність і розвиток.

Цьогоріч проведення підсумкової атестації випускників ОС «Бакалавр» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» проводилося в очному форматі в період з 17 по 19 червня.

До складу екзаменаційної комісії входили: голова – кандидат технічних наук, доцент кафедри електротехніки, електромеханіки та електротехнологій Національного університету біоресурсів і природокористування України Олександр СИНЯВСЬКИЙ; члени комісії: доктор технічних наук, професор Віталій ВАСИЛЕНКО; кандидат технічних наук, доцент Роман КАЛІНІЧЕНКО, кандидат технічних наук, доцент В'ячеслав ГЕРАСИМЕНКО; секретар – Ірина ЯРМАК.

На початку роботи комісій з вітальним словом виступив декан факультету Інженерії та енергетики, доцент Володимир Василюк, який привітав студентів з важливим етапом та зазначив, що досвід наукового пошуку в основі підготови бакалаврських проєктів буде надзвичайно затребуваний у майбутній професійній діяльності.

Під час захисту своїх дипломних проєктів 25 здобувачів продемонстрували уміння самостійно вирішувати практичні та інженерні питання з врахуванням сучасних досягненнь науки і техніки, досвіду роботи провідних підприємств регіону. Дипломні проекти охоплювали широкий спектр тем, включаючи розробку та вдосконалення систем енергозабезпечення, використання відновлюваних джерел енергії, автоматизацію та управління електричними системами, розробку нових технологій та пристроїв для підвищення  ефективності та безпеки. При виконанні робіт обов’язково враховувалися  державні норми з проєктування промислових об’єктів, вимоги до  охорони праці та навколишнього середовища, тощо.

Стало гарною традицією, відвідини захисту дипломних проєктів провідними стейкхолдерами інституту.  Цього року на кафедру завітали заступник директора ТОВ АПК «МАГНАТ» Людмила Вікторівна  Лісняковська та начальник відділу кадрів «Ніжинського РЕМ» Тетяна Іванівна Ференець. В своїх виступах представники стейкхолдерів відмітили високий професійний  рівень студентів, розповіли про успішні кар’єри випускників інституту на представлених підприємствах і  запросили працевлаштовуватися на свої сучасні підприємства із високими соціальними стандартами для працівників.

Щиро вітаємо студентів-випускників із успішним захистом дипломних проектів та бажаємо яскравої кар'єри та подальших досягнень у сфері електроенергетики, електротехніки та електромеханіки! Ви заслужили свої дипломи, і ми пишаємося вами!

Нехай ваші ідеї і дослідження стануть джерелом нових технологічних рішень та сприятимуть сталому розвитку енергетичної галузі. Бажаємо вам миттєвих інновацій, великих досягнень та незламного ентузіазму в подальших проектах та кар'єрному зростанні!

Роман КАЛІНІЧЕНКО, завідувач кафедри
електроенергетики, електротехніки та електромеханіки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net