Студенти в гостях у «Ниви Переяславщини»

22 листопада 2023 року студенти спеціальностей «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та «Агрономія», під керівництвом викладачів Наталії Лавської та Інни Брюхачової відвідали компанію «Нива Переяславщини» Київської області.

Після проходження студентами інструктажу з техніки безпеки головний технолог з тваринництва Андрій Клименко ознайомив присутніх із основними напрямками роботи компанії, можливостями створення професійної кар'єри.

Землі компанії розташовані у Баришевському, Згурівському, Яготинському, Броварському та Переяслав-Хмельницькому районах Київської області, на них вирощуються культури для власного використання: пшениця, ячмінь, соя, кукурудза, а також на експортну продукцію. Крім того, побудовано елеватор потужністю 173 тис.т із сушильними потужностями 3000 тон зернових на добу.

Цікаво було дізнатися, що компанія має 12 сучасних свинокомплексів замкнутого циклу на 30000 голів кожний. Власна м'ясопереробна галузь представлена забійним цехом, цехом пакування та цехом виробництва готових виробів.

Також ознайомились із системою та заходами біобезпеки, системами створення мікроклімату та підтримання здоров’я свиноматок і поросят, системою менеджменту на свинокомплексі, із племінним обліком, та з селекцією свинок, особливістю годівлі поросних свиноматок та автоматичними станціями годівлі, технологією забою та первинної переробки продукції, з роботою ковбасного цеху та цеху пакування готової продукції на м’ясопереробному виробництві.

Далі студенти відвідали завод з рендерингу – переробки продуктів тваринного походження. Очільник підприємства Олександр Стеблевський розповів про завдання й роботу завода, а також ознайомив із сучасними очисними спорудами на виробництві.

Останнім етапом екскусії стала участь студентів у вікторині, присвяченій питанням виробництва продукції свинарства, переможець якої отримав енциклопедію про свинарство.

Наостанок адміністрація компанії щиро запросила студентів на проходження виробничої практики в компанії та подальше працевлаштування майбутніх фахівців.

Дякуємо адміністрації компанії за цікаву екскурсію та радушний прийом!

Наталія Лавська, Інна Брюхачова, викладачі інституту

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net