Знайомство з насіннєвим заводом ТОВ «Лімері»

25 жовтня здобувачі освітньої програми «Агрономія» відвідали найсучасніший насіннєвий завод ТОВ «Лімері», який знаходиться в селі Мала Каратуль Бориспільського району Київської області.

Це підрозділ компанії «Ерідон», який вирощує та реалізовує посівний матеріал гібридних сортів кукурудзи, соняшника, здійснює його сортування та пакування. Завод обладнаний найсучаснішим обладнанням європейських та американських фірм і має унікальну для України схему будови – все обладнання збудовано в одну лінію, згідно з рухом технологічних процесів: приймання качанів, їх сортування, сушіння, обмолот, зберігання, калібрування й пакування та склад готової продукції.

Перед початком екскурсії відвідувачам провели інструктаж з техніки безпеки та видали засоби індивідуального захисту (каски та жилети).

Студенти ознайомились з виробничим процесом на заводі: заїзд та зважування автомобіля з кукурудзою в качанах на вагах, відбір зразків для лабораторних досліджень, вивантаження кукурудзи в завальну яму, потрапляння на розподільчий конвеєр, зняття обгортки з качанів, їх сортування та сушіння, відокремлення зерна і стержня та калібрування зерна. На заключному етапі насіння потрапляє в зону протруєння та пакування й зберігається в складі готової продукції в біг-бегах, крафт-мішках та в октабінах (величезних картонних коробах місткістю 1 тонна) до моменту відвантаження до клієнта. Виробничий процес на заводі максимально автоматизований, але без людського нагляду не обходиться, на заводі працевлаштовано близько 100 людей. 

Далі студенти відвідали насіннєву лабораторію заводу, що має нове обладнання, сучасну клімат-камеру, які дозволяють визначати насіннєві та посівні якості насіння.

А на завершення заповнили анкети, що в майбутньому дозволять пройти відбір на стажування на заводі. Дякуємо директору Чернігівського підрозділу компанії «Ерідон» Андію Трикашному за організацію поїздки та розвиваємо подальшу співпрацю.

Наталія Лавська, старший викладач кафедри агрономії

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net