В рамках договору про співробітництво, делегація від кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки в складі: д.т.н., професора Василенка В.В. – гаранта освітніх програм; к.т.н., доцента Калініченка Р.А. – завідувача кафедри; к.т.н. Герасименка В.П. – старшого викладача; Тарасенка Віктора – випускника ОР «Магістр» 2023р., відвідала Інститут Електродинаміки НАН.
За результатами тривалого обговорення з провідними науковцями електротехнічної галузі були визначені основні аспекти удосконалення навчальних планів і освітніх програм підготовки фахівців спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», що здійснюється в Ніжинському агротехнічному інституті.
Особлива подяка завідувачу відділу електромеханічних систем д.т.н., професору Леоніду Івановичу Мазуренку та провідному науковому співробітнику д.т.н., професору Віктору Володимировичу Гребенікову за приділений дорогоцінний час і глибоку зацікавленість у якісній підготовці фахівців галузі для потреб виробництва країни.
Всі напрямки покращення, відмічені під час зустрічі, повністю враховані в освітніх програмах і навчальних планах на 2023 рік для програм "Магістр" і "Бакалавр" у Ніжинському агротехнічному інституті.
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.
(04631) 2-31-30
vstup@nati.org.ua
АДМІНІСТРАЦІЯ
16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.
.
.
(04631) 2-52-70
natinau@ukr.net