Спортивні ігри Ніжинського агротехнічного інституту з нагоди 125-річчя заснування НУБіП України

Спортивні традиції в Ніжинському агротехнічному інституті завжди шанувались і підтримувались як через діяльність різноманітних спортивних секцій, так і – організацію різноманітних змагань та турнірів. Не став винятком і 2023 рік, коли Національний університет біоресурсів і природокористування святкує свою річницю.

17 травня в спортивному залі інституту розпочалися Спортивні ігри з нагоди 125-річчя НУБіП України. За кубок Спортивних ігор змагалися команди двох факультетів: агротехнологій та економіки й інженерії та енергетики. До програми ігор увійшли п’ять видів спорту, що користуються найбільшою популярністю серед викладачів та студентів нашого закладу: настільний теніс, шахи, міні-футбол, волейбол та перетягування канату.

Першим видом спорту, де помірялись силами факультетські збірні, став настільний теніс; в цьому двобої збірна факультету агротехнологій та економіки виявилась кращою.

У шаховому турнірі, який відбувся цього ж дня, інженерне мислення, притаманне студентам факультету інженерії та енергетики, допомогло команді здобути першість у шахах.

Наступного дня, 18 травня, видовищна, багата на голи та водночас нервова спортивна гра з міні-футболу виявила кращого в цьому виді спорту. Переможець – факультет інженерії та енергетики.

Протиборство на волейбольному майданчику виявилось дуже напруженим і також видовищним та рівним за результатом аж до останньої хвилини гри. За підсумками двох партій рахунок був рівним, проте в третій вирішальній партії перемогу вирвали студенти-агротехнологи.

Відтак за сумою чотирьох видів спорту факультети отримали по дві перемоги тому саме перетягування канату й мало визначити переможця цих ігор. І тут командний дух та вправність зрештою виявили переможця ігор. Сильнішою у цьому виді спорту виявилась збірна команда факультету агротехнологій та економіки, яка заслужено отримує кубок переможця спортивних ігор, присвячених 125-річчю НУБіП України.

Програма ігор виявилася насиченою, але учасники та вболівальники були задоволені організацією і супроводом змагань.

Команди факультетів було нагороджено грамотами та призами окремо з кожного виду спорту, а заслужений кубок переможця відходить до факультету агротехнологій та економіки.

Олександр Сидорович, завідувач кафедри
соціально-гуманітарних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net