Протягом 14 – 15 січня 2023 року в стінах Ніжинської міської ради відбувся навчальний тренінг за темою «Менеджмент проектів у сфері громадської безпеки і соціальної згуртованості». Участь у цьому дводенному насиченому заході взяв професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександр Сидорович. Учасники тренінгу, громадські активісти, освітяни, студентська молодь відпрацьовували навички з проектного менеджменту та підготували з допомогою тренерів свої грантові заявки на фінансування своїх проектів від ПРООН (Програми Організації Об’єднаних Націй з відновлення та розбудови миру). Олександр Сидорович в межах означеного заходу розробляв проект на грантову заявку щодо фінансування створення «Музею Ніжинського огірка». Цей проект викликав жваву зацікавленість у присутніх, які озвучили своє бачення спільних проектів і домовилися про подальшу співпрацю.
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.
(04631) 2-31-30
vstup@nati.org.ua
АДМІНІСТРАЦІЯ
16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.
.
.
(04631) 2-52-70
natinau@ukr.net