Захист бакалаврських кваліфікаційних робіт студентами спеціальності 071 «Облік і оподаткування» в умовах військового стану

15 червня 2022 року студенти ОС «Бакалавр» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» успішно захистили бакалаврські кваліфікаційні роботи у дистанційному режимі, більшість з яких вирізняються непересічною актуальністю, теоретичною та практичною значущістю, оригінальністю висновків та новизною авторських розробок.

Здобувачі освіти вкотре довели свою самостійність і завзятість, високий рівень професійної компетентності та здатність ефективно навчатися в умовах невизначеності. Випускників оцінювала Екзаменаційна комісія головою якої був доктор економічних наук, професор Леонід СУК, у складі завідувача кафедри обліку і оподаткування Наталії ЦАРУК, професора кафедри Петра СУКА, доцента кафедри Вікторії НОВОДВОРСЬКОЇ та асистента кафедри Анни Михайленко (секретаря комісії).

Доречно відмітити, що студенти виконували бакалаврські кваліфікаційні роботи в доволі непростих умовах війни і дистанційного навчання. Проте, як відмітили самі здобувачі освіти, складність у їх роботі була нівельована завдяки достатньо високому рівню комп’ютеризації освітнього процесу у ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» багаторічному досвіду застосування електронних навчальних курсів та різних інформаційно-комунікаційних технологій інституту.

Кафедра обліку і оподаткування пишається своїми випускниками і бажає їм мирного неба, щасливої долі і успішного професійного шляху!

Наталія ЦАРУК, в.о. завідувача кафедри
обліку і оподаткування

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net