Майбутні інженери-механіки зустрілися з роботодавцями

24 листопада у нашому навчальному закладі відбулась зустріч представників ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс», офіційного дилера світових виробників сільгосптехніки та додаткового обладнання John Deere, Väderstad, Manitou, Geringhoff, Mitas та Trelleborg на території Сумської, Чернігівської та Київської областей, зі студентами факультету інженерії та енергетики.

ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс» представляли Андропова Катерина – керівник напрямку відділу персоналу та Ханін Євген – керівник відділу сервісу регіонального відділення. Вони розповіли про напрями діяльності фірми та перспективи працевлаштування, можливості навчання персоналу та кар'єрного росту.

80% працівників ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс» – випускники нашого інституту, що свідчить про їх високу професійну підготовку.

Катерина та Євген провели анкетування студентів. Надалі в планах – проходження студентами практик в ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс» із можливостями подальшого працевлаштування.

В рамках укладеного договору про співпрацю представники ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс» беруть участь в оновленні освітніх програм та навчальних планів освітнього ступеня бакалавра, практичній підготовці студентів та допомагають у створенні та оновленні лабораторних місць.

Дякуємо ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс» за співпрацю та підтримку!

Анатолій Кушніренко,
декан факультету інженерії та енергетики

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net