Історія України крізь призму історії міста: екскурсія для першокурсників

23 вересня 2021 року професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександр Сидорович провів екскурсію містом Ніжином для студентів перших курсів факультету агротехнологій та економіки. Більшість цьогорічних вступників приїхали на навчання до нашого міста з інших населених пунктів, тому знайомство із історією міста, де майбутні фахівці: економісти, транспортники, агрономи та тваринники, мають навчатися наступні чотири роки, виявилось логічним в контексті опанування дисциплін гуманітарного циклу, зокрема – історії української державності.

Незважаючи на те, що через проведення ремонтних робіт по вул. Гоголя довелося змінити звичний маршрут, все ж студенти отримали можливість на власні очі помилуватися основними пам’ятками центральної частини міста. Насичена фактами екскурсія викликала цікавість і не залишила нікого байдужим.

Студенти мали змогу долучитися до історичної спадщини нашого давнього міста, яке називають перлиною Лівобережної України. Цього дня першокурсники довідались про основні історичні етапи розвитку Ніжина та дізналися про видатних ніжинців, котрі зробили його відомим на весь світ, як-от: А.Ф. Кушакевич, С.П. Корольов, Ю.Ф. Лисянський.

Із зацікавленням студенти сприйняли інформацію про історію будівництва та особливості культурно-мистецького стилю ніжинських церков, розташованих в центрі міста, а саме: Іоана Богослова, Благовіщенського та Миколаївського соборів, церкви Всіх Святих, Михайлівської, Троїцької та Богоявленської церков.

Олександр Сидорович, професор кафедри
соціально-гуманітарних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net