Відкрита лекція від Агрокебетів

18 листопада студенти та викладачі факультету агротехнологій та економіки прослухали відкриту лекцію одного з кращих економістів світу – професора Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейн Вестерн Резерв США Романа Шеремета.

Реалізовувався захід в рамках освітньо-бізнесового проєкту «Агрокебети», модератором заходу виступив президент Асоціації Український клуб аграрного бізнесу Алекс Ліссітса. Тема лекції «Моделі поведінкової економіки» є не лише надзвичайно цікавою як для економістів, так і для загалу, а і надзвичайно актуальною у всьому світі. Пан Роман презентував основні завдання економічної науки, детально розглянув традиційну парадигму економіки та на конкретних прикладах пояснив, чому вона не працює в сучасних умовах. Основна ж частина відповідно були присвячена сутності, особливостям та напрямам застосування поведінкової економіки. Зокрема сучасні економічні дослідження, що знаходяться на стику економіки, математики, соціології психології є основою проведення якісних наукових досліджень.

На завершення пан Роман відповів на питання, серед яких і світові тенденції розвитку, в тому числі враховуючи пандемію, перспективи співпраці з українськими колегами, що нині є однією з першочергових цілей Романа Шеремета. Він підкреслив важливість зміни підходу до освіти і науки всіх стейкхолдерів, де на перший план повинна вийти особиста відповідальність та довіра до партнера.

Приємно, що навіть в умовах карантинних обмежень наші студенти та співробітники мають змогу долучатися до діалогів і дискусій з провідними фахівцями у різноманітних питаннях. Так, попередній захід, який відбувся 4 листопада був присвячений змінам у законопроєкті №2194 як ключовому елементі земельної реформи. Модератором був генеральний директор УКАБ. Роман Сластьон, а спікерами виступили перший заступник Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Анатолій Мірошниченко, радник Комітету з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради Сергій Біленко та перший заступник керівника Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Іван Фурсенко. Вони підтримали положення законопроєкту та наголосили, що передача земель у комунальну власність для місцевого самоврядування — це перевага територіальної громади і від децентралізації суспільство може лише виграти.

То ж продовжуємо бути в епіцентрі аграрних і економічних питань.

Галина Македон,
завідувач кафедри менеджменту

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net