Уже більше ніж два місяці наш навчальний заклад живе і працює в online режимі. Незважаючи на об’єктивні труднощі вдалось налагодити роботу всіх структурних підрозділів та організувати їх координацію. Доволі успішно відбувається освітній процес, почались перші заліки.
Цим та іншим актуальним питанням було присвячене засідання науково-методичної ради факультету агротехнологій та економіки, що відбулось 13 травня із використанням платформи Zoom. Насамперед були заслухані звіти завідувачів кафедр щодо результатів роботи в дистанційному режимі. В даному контексті представники різних за спрямуванням кафедр мали можливість поділитися досвідом по використанню дистанційних технологій в навчальному процесі.
Основною проблемою виявилось не повне охоплення студентського контингенту всіма формами дистанційного навчання як з об’єктивних причин, низька якість інтернет зв’язку в окремих районах нашої області, так – і суб’єктивних. У підсумку, декан факультету Василь Кулик дав доручення завідувачам кафедр і кураторам академічних груп контактувати зі студентами, які з певних причин пасують.
Карантин карантином, а планові наукові заходи відбуваються, про що у своїх звітах зазначили завідувачі кафедр. Зокрема завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександр Сидорович доповів про участь представників кафедри у пленарному засіданні ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Україна – Польща: стратегічне партнерство в системі геополітичних координат», що організована кафедрою міжнародних відносин та суспільних наук НУБіП України та відбудеться на платформі WEBEX 14 травня. Такий формат наукового діалогу, на думку учасників науково-методичної ради, позитивно впливає на співпрацю та професійну комунікацію із базовим навчальним закладом.
Учасники оnline засідання обговорили також стан підготовки до проведення дня відкритих дверей, що в дистанційному форматі відбудеться 15 травня та стан готовності до проведення ІІ туру олімпіади для вступу в інститут.
Останнім пунктом порядку денного члени науково-методичної ради факультету одноголосно ухвалили рішення і рекомендували до друку навчально-методичні матеріали, а саме: методичний посібник з української мови, розроблений для підготовчих курсів до складання ЗНО (автор – Хомич В.І., доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін) та методичні вказівки до виконання практичних робіт із дисципліни «Основи економіки транспорту» (автор – Панченко О.Д., асистент кафедри менеджменту).
На завершення засідання Василь Кулик дав низку доручень щодо забезпечення функціонування факультету: виконання індивідуального плану роботи, підготовки й проведення до заліково-екзаменаційної сесії та вступної кампанії 2020 року.
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.
(04631) 2-31-30
vstup@nati.org.ua
АДМІНІСТРАЦІЯ
16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.
.
.
(04631) 2-52-70
natinau@ukr.net