Звітує профспілка

12 грудня в актовому залі інституті відбулися звітно-виборні збори первинної профспілкової організації інституту. Участь у роботі зборів взяли заступник голови Чернігівського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Ніна Дудка та директор інституту Василь Лукач

Відповідно до оприлюдненого заздалегідь порядку денного було заслухано звіт про роботу профспілкового комітету за 5 років, який представив голова організації Анатолій Заверткін. У ході доповіді Анатолій Анатолійович представив структуру та основні напрями роботи профспілкового комітету, висвітлив завдання організації та розповів про ключові заходи, що були проведені протягом звітного періоду: свята, екскурсійні виїзди, спортивні змагання та студентські конкурси. Наголосив, що соціальний захист співробітників і студентів інституту є першочерговим завданням профкому, активну участь і підтримку в якому надає і адміністрація інституту.

   

У ході обговорення звіту член профкому Ольга Безпала детальніше розповіла про культурно-масовий напрям роботи. Відзначила, що профком є постійним співорганізатором та партнером у проведенні таких заходів як Урочистості до Дня працівників освіти, сільського господарства, Дня студента, Конкурсу «Міс та Містер НАТІ», Осінній бал, брейн-ринги, екскурсії. Традиційно приділяється увага і дітям членів профспілки, в тому числі і в питанні оздоровлення. На завершення закликала членів трудового та студентського колективу проявляти і надалі максимальну активність, особливо враховуючи всі заплановані заходи з нагоди 125-річчя заснування навчального закладу.

До обговорення активно долучалися усі бажаючі члени профспілки інституту, які позитивно оцінили роботу профспілкового комітету.

   

Продовжив обговорення від імені студентів стипендіат Обласної Профспілки працівників освіти і науки України Роман Гомоляко, який подякував профпілковому комітету та адміністрації за підтримку у реалізації студентських ініціатив наукового, художнього, спортивного, а головне соціального напряму – безкоштовні талони на харчування, покращення соціально-побутових умов, можливість оздоровлення на власній базі відпочинку на річці Десна.

Директор інституту Василь Лукач у своєму виступі відзначив високий рівень організації роботи профспілкового комітету, зокрема його голови Анатолія Заверткіна. Підтвердив, що завдяки постійній співпраці і активному діалогу 29 серпня 2018 року на конференції трудового колективу було прийнято новий колективний договір, що врахував інтереси всіх працівників та студентів. Підкреслив особисту участь профспілки у заходах щодо благоустрою та підготовки до святкування річниці з нагоди створення навчального закладу.

Заключним в обговоренні став виступ заступника голови Чернігівського обласного комітету Ніни Дудки, яка відзначила, що сучасна профспілка – це мобільний, консолідуючий орган, суть якого – допомагати людям. Зупинилася на структурі Профспілки працівників освіти і науки України, основних її завданнях, особливо у сфері законодавчих змін.

   

Відзначила якісну роботу і співпрацю з інститутської первинною організацією та нагородила голову профспілкового комітету Анатолія Заверткіна Нагрудним знаком ЦК Профспілки "Профспілковий лідер".

   

Звіт ревізійної комісії за п'ять років представила Вікторія Бережняк, що на основі актів перевірки протягом всього звітного періоду відзначила правильність і своєчасність ведення документальної роботи, освоєння профспілкових коштів. За результатами обговорення збори визнали роботу профспілкового комітету задовільною та затвердили звіт.

Наступним важливим етапом стало обрання голови, заступника та членів профспілкового комітету.

   

Ними стали: Анатолій Заверткін - голова профспілки, Віктор Литовченко - заступник голови профспілки та члени профспілкиІнна Брюхачова, Микола Ікальчик, Наталія Лоханько, Віктор Литовченко, Галина Македон.

Також було обрано новий склад ревізійної комісії у складі Інни Дворник, Ольги Панченко та Дмитра Пунтуса, а також делегатів до складу комітету та звітно-виборної конференції обласної організації та вирішено всі інші питання порядку денного.

УСПІШНІСТЬ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ ПРАЦІВНИКІВ ІНСТИТУТУ ЗАЛЕЖИТЬ НЕ ТІЛЬКИ ВІД КОНСОЛІДОВАНИХ ДІЙ ПРОФСПІЛКОВОГО АКТИВУ, А Й ВІД АКТИВНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ КОЖНОГО ЧЛЕНА ПРОФСПІЛКИ.

Галина Македон,
член профспілкового комітету

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net