Урочистості з нагоди дня працівників сільського господарства

З 1993 року в Україні у третю неділю листопада відзначається свято, присвячене всім аграріям країни, – День працівників сільського господарства. Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

На його честь 15 листопада в актовому залі інституту відбувся концерт. Розпочинаючи урочистості директор інституту Василь Лукач привітав усіх присутніх та подякував співробітникам інституту, особливо навчально-науково-виробничого підрозділу та господарської частини, за самовіддану працю на благо нашого аграрного навчального закладу.

Подяками інституту були нагороджені Гордієнко Віктор, Задерко Олексій, Кас’ян Владислав, Копил Руслан, а завідувач лабораторії переробки сільськогосподарської продукції Пунтус Дмитро отримав Почесну грамоту НУБіП України.

Високий рівень професіоналізму та відданості справі наших фахівців відзначило і керівництво Ніжинського району, нагородивши подякою Ніжинської районної адміністрації Ігнатенка Євгенія, подякою Ніжинської районної ради – Царука Іллю, подякою відділу агропромислового розвитку Ніжинської районної адміністрації – Свириденка Романа.

Зусиллями студентських творчих колективів було проведено надзвичайно креативний та яскравий концерт, який приємно вразив високим рівнем виступів та подарував глядачам веселий настрій та багато позитивних емоцій.

Наша молодь вкотре довела, що вона талановита, енергійна, з упевненістю дивиться в майбутнє!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net