Програма малих грантів громадської дипломатії уряду США - «Освіта»

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2018–2019 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Проекти мають бути призначені для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.

Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.

Вимоги до участі: подавати заявки на участь у конкурсі можуть приватні особи - громадяни України та США й зареєстровані неприбуткові та неурядові організації. Громадяни й організації третіх країн участі в конкурсі брати не можуть.

Теми освітніх проектів, які підпадають під вимоги програми:

  • проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні, залучаючи компоненти американської системи освіти.;
  • проекти, що фокусуються на підтримці та інституціоналізації академічної доброчесності в українських освітніх установах;
  • проекти чи події, організовані та проведені в українських освітніх установах, за участю американських експертів із сталого економічного розвитку, виборів/демократичних реформ, прозорості, підприємництва, лідерства та/або інновацій;
  • освітні проекти та програми, що розвивають тему жіночого підприємництва та лідерства в сферах комерції, фінансів та економіки;
  • проекти, спрямовані на створення програм американських студій в українських освітніх закладах;
  • академічні програми, які включають американський компонент, спрямований на розвиток та посилення значення толерантності, різноманітності та інклюзивної освіти в середніх загальноосвітніх школах та/або у ВНЗ;
  • проекти, стпрямовані на підтримку внутрішньо переміщених вищих навчальних закладів з окупованих територій України, викладацького складу, студентів та адміністративного персоналу, а також на підтримку спільноти, в якій вони перебувають на теперішній час. 
Терміни подачі: заявки будуть прийматися тільки протягом двох періодів, окреслених відкритими оголошеннями (цикл № 1 і цикл № 2). Жодні заявки, прислані перед цими датами чи після них, не розглядатимуться. Наступні часові рамки вказують на термін, коли слід чекати рішень щодо грантових пропозицій, але можливі затримки, пов’язані з надходженням фінансування.
  • ЦИКЛ № 1: для проектів, які мають початися не раніше, ніж 1 березня 2019 року, і не пізніше, ніж 1 червня 2019 року.

ПРИМІТКА: перша дата стосується початку цілеспрямованого планування і підготовки проекту, а не його публічного відкриття чи завершення роботи по ньому. Програма малих грантів підтримує проекти, які тривають до 12 місяців. Остаточне рішення з приводу фінансування може бути прийнято пізніше, ніж вказано, але не пізніше, ніж до кінця лютого 2019 року. 29 жовтня 2018 року – повідомлення про можливості фінансування опубліковано як запрошення до участі у Циклі № 1. 23 листопада 2018 року – кінцева дата подання заявок на Цикл №1 (23:59 за київським часом, UTC+2). 14 грудня 2018 року – повідомлення про рішення (згода або відмова фінансувати проект).

  • ЦИКЛ № 2: для проектів, які мають початися не раніше, ніж 1 липня 2019 року, і не пізніше, ніж 30 вересня 2019 року.

ПРИМІТКА: перша дата стосується початку цілеспрямованого планування і підготовки проекту, а не його публічного відкриття чи завершення роботи по ньому. Програма малих грантів підтримує проекти, які тривають до 12 місяців. 4 лютого 2019 року – запрошення до участі у Циклі №2. 11 березня 2019 року – кінцева дата подання заявок на Цикл № 2 (23:59 за київським часом, UTC+2). 3 квітня 2019 року – повідомлення про рішення (згода або відмова фінансувати проект).

Зміст і формат заявок: апліканти повинні дотримуватись інструкцій та умов, викладених тут, і надати всю необхідну інформацію. Подання неповної інформації або нарікання на висунуті вимоги може призвести до дискваліфікації проектної заявки. Всі апліканти мають надати повну, правильну і вичерпну інформацію. Надання неправдивої чи недостовірної інформації у заявці призведе до порушення права на участь у цьому та наступних конкурсах на отримання малих грантів громадської дипломатії.

Залежно від наявності коштів, фізичні особи можуть подавати заявки на грант вартістю до 8000 доларів США. Організації можуть подавати завки на гранти розміром до 24 000 доларів США. Допустимі витрати – це ті кошти, які безпосередньо стосуються проектної діяльності. Програма заохочує організації подавати проекти, які включають власні внески та/або кошти, отримані від інших донорів/.

Інструкції щодо заповнення заявок:

Ваша заявка складається з двох документів: аплікаційної форми й окремого кошторису (документ у форматі Excel). Аплікаційна форма містить інструкцію про те, як складати кошторис. Аплікаційну форму й кошторис має бути надіслано англійською мовою на електронну адресу: KyivPDGrantsEdu@state.gov. Ви одержите повідомлення на підтвердження того, що вашу заявку було отримано, з відповідним реєстраційним номером. Будь ласка, не посилайте паперових копій поштою, а тільки аплікаційну форму і кошторис; ніякі інші документи розглядатися не будуть.

Контакти

KyivPDGrantsEdu@state.gov

Мазипчук Максим

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net