Зустріч з керівництвом ІМК – однієї з найбільших аграрних компаній в Україні

23 листопада 2018 року відбулася зустріч керівництва компанії ІМК (Інновації – Менеджмент – Команда) в особі генерального директора ІМК Алекса Ліссітси, заступника з виробництва ТОВ «Агрохім» Дмитра Глущенка, начальника адміністративного відділу Анастасії Сень та інших представників компанії зі студентами випускних груп спеціальностей Агроінженерія, Транспортні технології (на автомобільному транспорті), Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу. У зустрічі також прийняли участь директор інституту Василь Лукач та директор коледжу Олена Литовченко.

 

ІМК - одна з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні, займається виробництвом сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник, соя); зберіганням сільськогосподарських культур та виробництвом молока на території Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

Метою зустрічі було ознайомити присутніх з діяльністю та стратегією компанії, можливістю кар’єрного росту, постійного підвищення кваліфікації, адже компанія має власні тренінг-центри; запропонувати студентам випускних курсів можливість проходження виробничих практик з подальшим працевлаштуванням.

 

Гості розповідали, що у своїй роботі ІМК орієнтується на задоволення потреб людей у якісній сільськогосподарській сировині та продукції, оперативному виробленні логістичних рішень щодо її доставки в будь-який регіон, про непросту, але високооплачувану працю аграрія.

 

Зацікавленим та охочим знайти себе, спробувати свої сили, знання та набути практичного досвіду роботи на сучасному виробництві, мати гарні перспективи високооплачуваної роботи в Україні було запропоновано провести додаткові зустрічі з представниками компанії, виробити стратегію співпраці компанії ІМК з нашими навчальними закладами. 

Висловлюємо вдячність представникам ІКМ за корисну й цікаву зустріч,
а також сподіваємось на продовження.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net