Зустріч у Ніжинському агротехнічному інституті з представниками організації «GFA Consulting Group»

4 червня в інституті відбулася зустріч з представниками організації «GFA Consulting Group», яка уповноважена Міністерством сільського господарства та продовольства Федеративної республіки Німеччини для реалізації та координації проектів «Німецький аграрний центр» та «Німецько-український Агрополітичний Діалог».

Німеччина готова поділитися своїм досвідом з Україною в питанні реформування аграрної галузі економіки, а також науки та освіти. З цією метою і завітали представники організації «GFA Consulting Group» до Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут», аби особисто ознайомитися з потужностями та можливостями навчально-науково-виробничого підрозділу інституту як основної бази практичної підготовки студентів.

Директор інституту Василь Лукач охарактеризував інститут як навчальний заклад з поглибленою практичною підготовкою фахівців, розповів про здобутки навчально-виробничих лабораторій, означив плани щодо модернізації сільськогосподарської техніки, запросив представників «GFA Consulting Group» до співпраці.

Гості відвідали навчальні й навчально-виробничі лабораторії рослинництва, тваринництва, переробки сільськогосподарської продукції, з ведення фермерського господарства, діагностування і технічного сервісу, технічного і технологічного обслуговування.

Наприкінці зустрічі Василь Степанович щиро висловив сподівання на нову й цікаву сторінку життя навчального закладу, пов’язану з участю в проектах організації.

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net