Знову «Барви осені» – і знову перемога!

22-23 листопада студентки інституту Катерина Повисша та Олена Хілько стали учасницями ХХ Міжнародного фестивалю художньої творчості «Барви осені-2017». Цього року Оленка виборола нагороду – Лауреат І ступеню в найчисленнішій номінації «Вокал. Естрадна пісня», а Катя отримала диплом в номінації «Пластична виразність».

Для нашого інституту «Барви осені» в Європейському університеті вже стали чудовою традицією. Восьмий рік поспіль студенти інституту успішно демонструють свої таланти на конкурсі, який, як виявилося, свого часу був стартовою площадкою і для Насті Каменських, і для «95 Квартал».

Цього року Фестиваль зібрав понад 100 молодих, амбітних і талановитих молодих людей зі всіх куточків України, що змагалися в традиційних номінаціях: вокал, хореографія, художнє слово. Та особливістю стало надзвичайне міжнародне представництво: понад 10 народів демонстрували свої культурні традиції, власні таланти і, як не дивно, любов до нашої України. Чого лише вартий «Києве мій» у виконанні хору китайців, який просто викликав сльози на очах і суддів, і глядачів. Індійські танці. африканські стендапи і багато-багато цікавого.

Та, все-рівно, традиційним лейтмотивом, незважаючи на все різнобарв’я жанрів, залишилася тема народності. І не спроста – дати фестивалю співпали з державним святом – Днем Свободи та Гідності.

То ж до зустрічі, Фестиваль, у 2018!

Галина Македон, старший викладач

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net