Знайомство з агропромисловим комплексом області

15 березня студенти інституту взяли участь у роботі круглого столу «Сучасний стан розвитку агропромислового комплексу Чернігівської області», що був проведений на базі Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.

Директор Департаменту Юрій Павлішен ознайомив студентів із завданнями, структурою Департаменту та основними здобутками агропромислового комплексу області протягом останніх років. Заступник директора Департаменту Олег Крапивний та начальник відділу економічного аналізу та інвестицій Василь Жук детальніше зупинилися на досягненнях агропромислового виробництва України та Чернігівщини зокрема, перспективах розвитку в рамках виконання заходів «Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року». Студенти мали змогу задати питання спеціалістам, взяти участь в обговоренні почутого.

Також в ході зустрічі студенти ознайомились із організаційною структурою, повноваженнями Департаменту, особливостями роботи його структурних підрозділів. Для студентів аграрного вузу це стало чудовим практичним заняттям під час вивчення дисципліни «Регіональна економіка».

Продовжилося ознайомлення з агропромисловим виробництвом регіону в провідній науковій установі України – Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН.

Студенти ознайомилися з єдиною в Україні колекцією корисних мікроорганізмів, діяльністю лабораторій інституту: пробіотиків, ґрунтової мікробіології, рослинно-мікробних взаємодій. Побачили продукцію, що випускає Інститут – біологічні добрива, що використовуються в рослинництві та тваринництві. Це дало можливість детальніше ознайомитися з діяльністю наукових установ Академії аграрних наук та їх взаємодією з підприємствами.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net