Зліт студентських лідерів стартував!

24 травня на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України стартував ХІХ Зліт лідерів студентської аграрної освіти. Інститутська делегація стала її активним учасником.

Кожної весни освітяни аграрних ВНЗ мають чудову традицію – збиратися разом в одному з університетів і обговорювати актуальні питання, заводити нові знайомства, дізнаватися про новинки. Цього року господарем для кращих студентів зі всіх куточків України став НУБіП України.

Наші студенти факультету економіки менеджменту та логістики Каріна Валієва, Андрій Калінін, Олена Хілько та факультету інженерії та енергетики Марія Донченко з перших годин Зльоту активно долучилися до його програми.

На урочистому відкритті з напутнім словом до молоді звернувся Станіслав Ніколаєнко, ректор університету, та Сергій Мельник, заступник міністра агропромислового комплексу у 1997-2000 роках, за каденції якого на цій посаді 19 років тому і започаткували зліт студентських лідерів аграрної освіти.

Протягом трьох днів на студентів чекає насичена програма: дискусійні круглі столи, агро-дебати, засідання студентських лідерів самоврядування, культурно-розважальна програма, екскурсії. Отже, далі буде.

   

Скриньки довіри. Шановні студенти та співробітники! В ​навчальному корпусі інституту постійно діють скриньки довіри, в яких Ви можете залишати свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи інституту. Всі ваші звернення будуть розглянуті керівництвом інституту.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net